Transformator dzwonkowy (bezpieczeństwa) EVOBT15/1
      Recenzja (0)
      brutto (cena wyłącznie on-line)
      Polityka zwrotów:14
      Dane techniczne: 230V/4-8-12V AC, Psmax.:15VA, Is:1,15A.
      Ilość :
      50produktów
      Kup teraz i otrzymaj sobotę, 16 maja 2026 z Inpost Paczkomaty
      • Polityka bezpieczeństwaPolityka bezpieczeństwa
      • Zasady dostawyZasady dostawy
      • Zasady zwrotuZasady zwrotu
      Dane techniczne:
      • 230V/4-8-12V AC, Psmax.:15VA, Is:1,15A.
      Opis produktu:
      • Napięcie pierwotne:230 V
      • Napięcie wtórne 1:4 V
      • Napięcie wtórne 2:8 V
      • Napięcie wtórne 3:12 V
      • Prąd strony wtórnej 1:1,25 A
      • Prąd strony wtórnej 2:1,25 A
      • Prąd strony wtórnej 3:1,25 A
      • Maksymalna moc wyjściowa:15 W
      • Maksymalny prąd wyjściowy:1,25 A
      • Maksymalna strata mocy:1,1 W
      • Rodzaj transformatora:Typowy transformator dzwonkowy
      • Długość:83 mm
      • Szerokość:36 mm
      • Wysokość:88 mm
      • Szerokość wyrażona liczbą modułów:2
      • Ochrona przeciwzwarciowa:Nie
      • Ochrona termiczna:Nie
      • Z przełącznikiem wł./wył.:Nie
      Tracon Electric
      EVOBT15/1
      Opis
      Napięcie
      230V