• Berker porównanie serii
  Berker porównanie serii

  Niemiecka precyzja i technologia, która potwierdza wysoką jakość produktu. Najlepsze materiały wykonania oraz innowacyjne, autorskie rozwiązania. Taką genezą cieszy się tylko osprzęt marki Berker. System One.Platform dostarcza niczym nie zmąconej przyjemności, płynącej z wyboru osprzętu elektroinstalacyjnego dedykowanego konkretnemu budynkowi.

  Read More
 • Berker B. Kwadrat
  Berker B. Kwadrat

  Piękna nowoczesna sylwetka podkreślająca wyrafinowany styl i charakter. Delikatne uwypuklenia, przełamujące prostą linię. Najlepsze materiały wykonania. A do tego niemiecka precyzja i technologia, która potwierdza wysoką jakość produktu. Takim CV może pochwalić się tylko osprzęt marki Berker.

  Read More
 • Dzwonki przewodowe - który wybrać ?
  Dzwonki przewodowe - który wybrać ?

  Dzwonki przewodowe są wykorzystywane w domach jednorodzinnych, mieszkaniach a także w szkołach. Bogaty asortyment dzwonków przewodowych daje Ci możliwość wyboru takiego produktu, który maksymalnie spełni Twoje oczekiwania. Dzwonki przewodowe wymagają bezpośredniego dostępu do sieci elektrycznej. 

  Read More
 • Dzwonki bezprzewodowe - porównanie modeli
  Dzwonki bezprzewodowe - porównanie modeli

  Dzwonki bezprzewodowe stosowane są w miejscach, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do sieci elektrycznej. Zasilane na baterie lub bateryjnie i do gniazdka stanowią alternatywę dla dzwonków przewodowych. Jednocześnie posiadają wiele ciekawych funkcji oraz ładny design. 

  Read More
 • Lampki wtykowe do gniazdek
  Lampki wtykowe do gniazdek

  Lampki wtykowe stanowią nadal popularną alternatywę dla lampek nocnych. Jest ku temu kilka powodów. Jednym z nich jest niski koszt zakupu i niewielki pobór energii. Lampki LED do gniazdka zużywają bowiem zazwyczaj od 0,5 W do kilku Wat. Są zatem tanie w eksploatowaniu. Posiadają przy tym wyłącznik, dzięki czemu nie ma konieczności każdorazowego ich wyjmowania z gniazdka.

  Read More
Showing 1 to 5 of 32 (7 Pages)