• Glamour – luksus wprowadzony na salony
  Glamour – luksus wprowadzony na salony

  Glamour stanowi doskonałą alternatywę dla znudzonych minimalistycznym designem entuzjastów klasycznych aranżacji. Wybierając styl glamour wprowadzamy przepych na salony. Przepych glamour kusi lustrzanym odbiciem dodatków, blaskiem giętych mebli i najwyższą jakością użytych materiałów. Spójna całość jest tutaj efektem kolorystycznej korelacji poszczególnych unikatowych elementów. Na pierwszy plan wysuwają się wytworne meble i nie mniej eleganckie żyrandole. Aranżacje glamour to zabawa...

  Read More
 • Żarówki ozdobne
  Żarówki ozdobne

  Od pewnego czasu dużym powodzeniem cieszą się żarówki ozdobne. Zawieszone na przewodzie z ozdobną oprawką, podkreślają klimat nowoczesnego wnętrza. Będą też pięknym uzupełnieniem odkrytych świecznikowych lamp w stylu glamour lub klasycznym. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli żarówek w zależności od tego jaki efekt końcowy chcemy uzyskać.

  Read More
 • System CAMELEON - modna lampa na wymiar
  System CAMELEON - modna lampa na wymiar

  Bądź projektantem oświetlania do swojego domu i samodzielnie dobierz wchodzące w skład lamp elementy.

  Read More
 • Osprzęt w „małej czarnej” czyli Simon 54 vs Impresja
  Osprzęt w „małej czarnej” czyli Simon 54 vs Impresja

  Niezmiennie od lat mała czarna w modzie wciąż jest synonimem elegancji. Ponadczasowy kolor i wzornictwo stanowi o jej pozycji wśród kreacji w innych kolorach. Czas pokaże, czy będzie tak również z obecnie bardzo popularnym w aranżacjach czarnym kolorem, który szturmem wbił się na salony i to dosłownie, bo kolor ten obecny jest w elementach wykończenia wnętrz.

  Read More
 • Oprawy schodowe SKOFF
  Oprawy schodowe SKOFF

  Oprawki schodowe SKOFF od kilku lat cieszą się sporym powodzeniem wśród klientów. W tym czasie zdążyły zyskać status niezawodnych, eleganckich i ponadczasowych. Ze względu na zainteresowanie a jednocześnie ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, doszło do znacznego zwiększenia asortymentu oprawek firmy SKOFF. Aby odnaleźć się w gąszczu funkcji oprawek SKOFF, warto je nieco usystematyzować.

  Read More
Showing 1 to 5 of 44 (9 Pages)