BLOG

Aktualne promocje i nowości z naszej hurtowni elektroinstalacyjnej dla elektryków i instalatorów.
 
Sortuj według:
 • Glamour – luksus wprowadzony na salony
  Glamour – luksus wprowadzony na salony
  596 Wyświetlenia

  Glamour stanowi doskonałą alternatywę dla znudzonych minimalistycznym designem entuzjastów klasycznych aranżacji. Wybierając styl glamour wprowadzamy przepych na salony. Przepych glamour kusi lustrzanym odbiciem dodatków, blaskiem giętych mebli i najwyższą jakością użytych materiałów. Spójna całość jest tutaj efektem kolorystycznej korelacji poszczególnych unikatowych elementów. Na pierwszy plan wysuwają się wytworne meble i nie mniej eleganckie żyrandole. Aranżacje glamour to zabawa...

  Czytaj więcej
 • Żarówki ozdobne
  Żarówki ozdobne
  566 Wyświetlenia

  Od pewnego czasu dużym powodzeniem cieszą się żarówki ozdobne. Zawieszone na przewodzie z ozdobną oprawką, podkreślają klimat nowoczesnego wnętrza. Będą też pięknym uzupełnieniem odkrytych świecznikowych lamp w stylu glamour lub klasycznym. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli żarówek w zależności od tego jaki efekt końcowy chcemy uzyskać.

  Czytaj więcej
 • System CAMELEON - modna lampa na wymiar
  System CAMELEON - modna lampa na wymiar
  425 Wyświetlenia

  Bądź projektantem oświetlania do swojego domu i samodzielnie dobierz wchodzące w skład lamp elementy.

  Czytaj więcej
 • Osprzęt w „małej czarnej” czyli Simon 54 vs Impresja
  Osprzęt w „małej czarnej” czyli Simon 54 vs Impresja
  1899 Wyświetlenia

  Niezmiennie od lat mała czarna w modzie wciąż jest synonimem elegancji. Ponadczasowy kolor i wzornictwo stanowi o jej pozycji wśród kreacji w innych kolorach. Czas pokaże, czy będzie tak również z obecnie bardzo popularnym w aranżacjach czarnym kolorem, który szturmem wbił się na salony i to dosłownie, bo kolor ten obecny jest w elementach wykończenia wnętrz.

  Czytaj więcej
 • Oprawy schodowe SKOFF
  Oprawy schodowe SKOFF
  598 Wyświetlenia

  Oprawki schodowe SKOFF od kilku lat cieszą się sporym powodzeniem wśród klientów. W tym czasie zdążyły zyskać status niezawodnych, eleganckich i ponadczasowych. Ze względu na zainteresowanie a jednocześnie ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, doszło do znacznego zwiększenia asortymentu oprawek firmy SKOFF. Aby odnaleźć się w gąszczu funkcji oprawek SKOFF, warto je nieco usystematyzować.

  Czytaj więcej
 • Simon 54 Touch
  Simon 54 Touch
  460 Wyświetlenia

  Łączniki dotykowe Simon 54 Touch powstały z myślą o uzupełnieniu kolekcji Simon 54 Natura. Toteż seria została zaprojektowana w taki sposób, by wielkość oraz rodzaj użytego szkła pokrywały się z pierwowzorem firmy. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie spójności stylistycznej wnętrza w obrębie osprzętu tych dwu serii.

  Czytaj więcej
 • Nowy sezon, nowy ogród – oświetlenie 2022
  Nowy sezon, nowy ogród – oświetlenie 2022
  293 Wyświetlenia

  Na zewnątrz robi się coraz cieplej. Zima ustępuje miejsca cieplejszym, wiosennym promieniom słońca. Dni robią się już widocznie dłuższe i cieplejsze. Sprzyja to rozpoczęciu prac w ogrodach. Planując teren zielony lub zwykłe kosmetyczne zmiany w ogrodzie warto zastanowić się nad jego oświetleniem. Pozwoli to cieszyć się cieplejszymi wieczorami spędzonymi na świeżym powietrzu.

  Czytaj więcej
 • Zamel wideodomofony seria 800
  Zamel wideodomofony seria 800
  542 Wyświetlenia

  Czy możliwe jest posiadanie wideodomofonu, który niczym dobrze skrojony garnitur, będzie podkreślał sylwetkę Twojego domu?

  Czytaj więcej
 • Nowy sezon, nowy ogród, nowe lampy ogrodowe
  Nowy sezon, nowy ogród, nowe lampy ogrodowe
  675 Wyświetlenia

  Marzą Ci się długie letnie wieczory spędzone we własnym ogrodzie. Lampy ogrodowe pozwolą cieszyć się letnimi wieczorami spędzonymi na świeżym powietrzu. Ponadto odpowiednio dobrane oświetlenie ogrodu podkreśli ciekawsze rabatki, a goście będą mogli docenić urok Twojego ogrodu również po zmroku.

  Czytaj więcej
 • Ogród solarny
  Ogród solarny
  1091 Wyświetlenia

  Planujesz stworzyć w swoim ogrodzie przytulny kącik albo doświetlić jego tyły. Postaw na lampy i girlandy solarne, które pozwolą Ci cieszyć się jego pięknem w dowolnym miejscu.

  Czytaj więcej
 • Orno Smart Home
  Orno Smart Home
  785 Wyświetlenia

  Inteligentny dom, który nie opróżni Twojej kieszeni jest teraz na wyciągniecie ręki. Jeśli nie potrzebujesz rozbudowanych systemów do sterowania elektryką w domu, a chcesz stworzyć prosty i wygodny system Smart, to rozwiązanie może okazać się godne Twojej uwagi.

  Czytaj więcej
 • Tuya Smart Home Wi-Fi
  Tuya Smart Home Wi-Fi
  857 Wyświetlenia

  Inteligentny dom do niedawna miał status niepotrzebnego gadżetu dla ludzi zamożnych. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat ta gałąź rynku szybko się rozwinęła. Poprzez poszukiwanie i wprowadzanie na rynek innowacyjnych a przy tym tańszych rozwiązań, Smart Dom stał się przystępniejszy i popularniejszy. Punktem zwrotnym w branży stało się wprowadzenie aplikacji na smartfony.

  Czytaj więcej
1234>|
Showing 1 to 12 of 44 (4 Pages)