• Czujniki czadu i gazu jaki wybrać ?
  Czujniki czadu i gazu jaki wybrać ?

  Wiele gospodarstw domowych korzysta z ogrzewania węglowego lub gazowego. Niesie to za sobą ryzyko/zagrożenie zatruciem. Wśród ofiar pożarów zatrucie tlenkiem węgla stanowi główną przyczynę zgonu. Związane jest to z właściwościami CO, który w warunkach normalnych jest gazem bezwonnym i bezzapachowym, trudnym do wykrycia. Uzasadnione niebezpieczeństwo związane jest z łatwością fizykochemiczną z jaką tlenek węgla CO rozprzestrzenia się po pomieszczeniu a następnie wnika do organizmu człowieka...

  Read More
 • Lampki biurkowe LED - jaką wybrać ?
  Lampki biurkowe LED - jaką wybrać ?

  Stanowisko pracy w biurze czy w domu oprócz standardowego wyposażenia powinno być dobrze oświetlone. Zadbanie o główne źródło światła oraz odpowiednie doświetlenie miejsca pracy lampką biurkową szybko zrekompensuje się naszą efektywniejszą pracą. Dlatego lampki biurkowe stanowią nieodzowny element wystroju każdego biurka, gabinetu czy pokoju ucznia. Lampka powinna być umieszczona na odpowiedniej wysokości, aby z jednej strony nie męczyć wzroku a z drugiej, dostatecznie dobrze oświetlić...

  Read More
 • Naświetlacze LED
  Naświetlacze LED

  Naświetlacze LED to nie tylko wysoki stosunek mocy do niskiego poboru energii, ale również niewielkie rozmiary oraz piękny design, którego brakowało wcześniejszym naświetlaczom i projektorom. Nic więc dziwnego, że inwestorzy i klienci coraz częściej decydują się w przypadku naświetlaczy na LEDowe rozwiązanie.

  Read More
 • Puszki elektroinstalacyjne i akcesoria do puszek
  Puszki elektroinstalacyjne i akcesoria do puszek

  Puszki to plastikowe otwarte lub zamknięte elementy osprzętu instalacyjnego, które mają za zadanie ochraniać przewody lub służyć do montażu osprzętu tj. gniazda, łączniki. Prawidłowo dobrana puszka pozwala zaoszczędzić wielu problemów związanych z montażem, niedostateczną ochroną instalacji znajdującej się wewnątrz niej czy nawet z zagrożeniem pożarowym.

  Read More
 • Girlandy ogrodowe
  Girlandy ogrodowe

  Girlandy oświetleniowe już zdążyły wpisać się w trendy wnętrzarskie. Pomimo swych niewielkich rozmiarów, posiadają łatwość wprowadzania do wnętrza przytulnego, intymnego klimatu. Girlandy doskonale sprawdzają się także w przypadku imprez plenerowych. Uniwersalne wzornictwo, atrakcyjne ceny i walory oświetleniowe, wykorzystywane są jako dopełnienie wielu aranżacji.

  Read More
Showing 1 to 5 of 20 (4 Pages)