• Nowy sezon, nowy ogród, nowe lampy ogrodowe
  Nowy sezon, nowy ogród, nowe lampy ogrodowe

  Marzą Ci się długie letnie wieczory spędzone we własnym ogrodzie. Lampy ogrodowe pozwolą cieszyć się letnimi wieczorami spędzonymi na świeżym powietrzu. Ponadto odpowiednio dobrane oświetlenie ogrodu podkreśli ciekawsze rabatki, a goście będą mogli docenić urok Twojego ogrodu również po zmroku.

  Read More
 • Ogród solarny
  Ogród solarny

  Planujesz stworzyć w swoim ogrodzie przytulny kącik albo doświetlić jego tyły. Postaw na lampy i girlandy solarne, które pozwolą Ci cieszyć się jego pięknem w dowolnym miejscu.

  Read More
 • Orno Smart Home
  Orno Smart Home

  Inteligentny dom, który nie opróżni Twojej kieszeni jest teraz na wyciągniecie ręki. Jeśli nie potrzebujesz rozbudowanych systemów do sterowania elektryką w domu, a chcesz stworzyć prosty i wygodny system Smart, to rozwiązanie może okazać się godne Twojej uwagi.

  Read More
 • Tuya Smart Home Wi-Fi
  Tuya Smart Home Wi-Fi

  Inteligentny dom do niedawna miał status niepotrzebnego gadżetu dla ludzi zamożnych. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat ta gałąź rynku szybko się rozwinęła. Poprzez poszukiwanie i wprowadzanie na rynek innowacyjnych a przy tym tańszych rozwiązań, Smart Dom stał się przystępniejszy i popularniejszy. Punktem zwrotnym w branży stało się wprowadzenie aplikacji na smartfony.

  Read More
 • Berker porównanie serii
  Berker porównanie serii

  Niemiecka precyzja i technologia, która potwierdza wysoką jakość produktu. Najlepsze materiały wykonania oraz innowacyjne, autorskie rozwiązania. Taką genezą cieszy się tylko osprzęt marki Berker. System One.Platform dostarcza niczym nie zmąconej przyjemności, płynącej z wyboru osprzętu elektroinstalacyjnego dedykowanego konkretnemu budynkowi.

  Read More
Showing 1 to 5 of 36 (8 Pages)