Tłumik akustyczny SR 250/900
      Tłumik akustyczny SR 250/900
      Tłumik akustyczny SR 250/900

      Tłumik akustyczny SR 250/900

      Recenzja (0)
      487,08 zł
      brutto (cena wyłącznie on-line)

      Płytowy tłumik akustyczny stosuje się do obniżenia poziomu hałasu powstającego podczas pracy wentylatora. Stosowany jest do okrągłych kanałów wentylacyjnych.
      Średnica przyłączenia (mm): 249. Długość (mm): 900.

      Ilość :
      10produktów

      Zamów przed 5 godzin oraz 54 minuty i otrzymaj sobotę, 4 kwietnia 2026 z Inpost Paczkomaty

      • Polityka bezpieczeństwaPolityka bezpieczeństwa
      • Zasady dostawyZasady dostawy
      • Zasady zwrotuZasady zwrotu

      Zastosowanie
      Tłumik akystyczny stosuje się w celu obniżenia poziomu halasu powstającego podczas pracy wentylatora. Stosowany jest do okrągłych kanałów wentylacyjnych.

      Konstrukcja
      Wykonana z ocynkowanej stali obudowa tłumika SR wypełniona jest dźwięko chłonnym materiałem ognioodpornym z ochronną powłoką (przed wydmuchiwaniem włókien). Tłumik jest wyposażony w króćce przyłączeniowe z gumowym uszczelnieniem, które pozwalają hermetycznie połączyć go z przewodami wentylacyjnymi.
      Obudowa tłumika SRF składa się z zewnętrznych i wewnętrznych giętkich przewodów aluminiowych, które są wypełnione dźwiękochłonnym materiałem ognioodpornym. Na wewnętrznej powierzchni występuje perforacja z ochronną powłoką, która zapobiega wydmuchiwaniu włókien. Tłumik można wyginać w łuk z minimalnym promieniem do dwóch średnic. Dla każdego typowego rozmiaru istnieje parę wariantów długości tłumika.

      Montaż
      Konstrukcje tłumików pozwalają umocować je do okrągłych przewodów wentylacyjnych za pomocą klamer w dowolnym położeniu. Lepszy efekt tłumienia można osiągnąć za pomocą instalacji tłumików szeregowo jeden za drugim.

      Vents Group
      SR250/900

      Kod EAN

      EAN13
      4823016213006

      Brak recenzji użytkowników.

      Napisz recenzję
      Tłumik akustyczny SR 250/900
      Tłumik akustyczny SR 250/900 Vents Group

      Tłumik akustyczny SR 250/900

      487,08 zł
      brutto (cena wyłącznie on-line)