Falownik trójfazowy 4kW -  FA-3HX040
      Recenzja (0)
      brutto (cena wyłącznie on-line)
      Polityka zwrotów:14
      Napięcie wejściowe: 3 x 400V. Prąd wejściowy: 11A. Napięcie wyjściowe: 3 x 230V. Prąd wyjściowy: 8,5A. Moc max. silnika: 4,0kW.
      Ilość :
      13produktów
      Kup teraz i otrzymaj sobotę, 16 maja 2026 z Inpost Paczkomaty
      • Polityka bezpieczeństwaPolityka bezpieczeństwa
      • Zasady dostawyZasady dostawy
      • Zasady zwrotuZasady zwrotu
      Najistotniejsze funkcje:
      • Możliwość pracy w trybie sterowania prędkością lub w trybie kontroli momentu napędowego
      • Funkcja automatycznej kompensacji poślizgu, oraz duży początkowy moment napędowy (nawet do 180% przy częstotliwości 0.25Hz).
      • Duża swoboda programowania wejść i wyjść falownika, zarówno analogowych jak i cyfrowych.
      F&F
      FA-3HX040
      Kod EAN
      EAN13
      Brak recenzji użytkowników.
      Napisz recenzję
      Falownik trójfazowy 4kW - FA-3HX040 F&F