Simon Aquarius - łącznik schodowy podwójny z podświetleniem AQW6/2L

AQW6/2L/11

5902787574550

Kontakt-Simon

Wysyłka 2-3 dni

Łącznik schodowy dwuklawiszowy z podświetleniem, stosowany jest do obwodów których stan można zmienić w dwóch lub więcej punktach. Działa na zasadzie przełącznika (sprężyna nie odbija z powrotem po puszczeniu przycisku). Może być stosowany na różne sposoby: jako wyłącznik schodowy pomiędzy kondygnacjami budynku, wyłącznik pomiędzy kolejnymi przestrzeniami holu lub wyłącznik schodowy i pojedynczy.   Więcej szczegółów

29,72 zł Cena netto: 24,16 zł

wysyłka towaru już od 12 zł
darmowa wysyłka od 500 zł
14 dni na zwrot produktów

Łącznik natynkowy schodowy podwójny z podświetleniem.

Łącznik schodowy dwuklawiszowy, stosowany jest do obwodów których stan można zmienić w dwóch lub więcej punktach. Działa na zasadzie przełącznika (sprężyna nie odbija z powrotem po puszczeniu przycisku). Może być stosowany na różne sposoby: jako wyłącznik schodowy pomiędzy kondygnacjami budynku, wyłącznik pomiędzy kolejnymi przestrzeniami holu lub wyłącznik schodowy i pojedynczy.

Napięcie znamionowe: 250V

Prąd znamionowy: 10A

Stopień ichrony: IP 54

Zaciski gwintowe

Kolor biały

Napisz opinię

Simon Aquarius  - łącznik schodowy podwójny z podświetleniem AQW6/2L

Simon Aquarius - łącznik schodowy podwójny z podświetleniem AQW6/2L

Łącznik schodowy dwuklawiszowy z podświetleniem, stosowany jest do obwodów których stan można zmienić w dwóch lub więcej punktach. Działa na zasadzie przełącznika (sprężyna nie odbija z powrotem po puszczeniu przycisku). Może być stosowany na różne sposoby: jako wyłącznik schodowy pomiędzy kondygnacjami budynku, wyłącznik pomiędzy kolejnymi przestrzeniami holu lub wyłącznik schodowy i pojedynczy.