Ospel Sonata czekoladowy - łącznik żaluzyjny stabilny ŁP-7RB/m/40

ŁP-7RB/m/40

5907577478995

Ospel

Wysyłka 2-3 dni

Łącznik żaluzyjny z klawiszem który nie odbija, z blokadą mechaniczną. Podnoszenie lub opuszczanie rolety następuje poprzez przełączenie klawisza. Ma za zadanie sterować automatyką rolety. W zależności od wewnętrznej automatyki rolet, może w całości lub częściowo opuszczać czy podnosić roletę. Wyposażony jest w dwa przyciski – pozwala na łączenie w obrębie dwóch oddzielnych obwodów, ale uniemożliwia łączenie ich jednocześnie.     Więcej szczegółów

30,26 zł Cena netto: 24,60 zł

wysyłka towaru już od 12 zł
darmowa wysyłka od 500 zł
14 dni na zwrot produktów
Łącznik podtynkowy żaluzyjny z klawiszem który nie odbija, z blokadą mechaniczną.
Podnoszenie lub opuszczanie rolety następuje poprzez przełączenie klawisza. Ma za zadanie sterować automatyką rolety. W zależności od wewnętrznej automatyki rolet, może w całości lub częściowo opuszczać czy podnosić roletę. Wyposażony jest w dwa przyciski – pozwala na łączenie w obrębie dwóch oddzielnych obwodów, ale uniemożliwia łączenie ich jednocześnie.
Napięcie znamionowe: 250V
Prąd znamionowy: 10A
Stopień ochrony: IP20
Zaciski przyłączeniowe samozaciskowe.
Kolor czekoladowy metalik
Rodzaj łączniki rolet

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ospel Sonata czekoladowy - łącznik żaluzyjny stabilny ŁP-7RB/m/40

Ospel Sonata czekoladowy - łącznik żaluzyjny stabilny ŁP-7RB/m/40

Łącznik żaluzyjny z klawiszem który nie odbija, z blokadą mechaniczną. Podnoszenie lub opuszczanie rolety następuje poprzez przełączenie klawisza. Ma za zadanie sterować automatyką rolety. W zależności od wewnętrznej automatyki rolet, może w całości lub częściowo opuszczać czy podnosić roletę. Wyposażony jest w dwa przyciski – pozwala na łączenie w obrębie dwóch oddzielnych obwodów, ale uniemożliwia łączenie ich jednocześnie.