Ospel Sonata biały - łącznik żaluzyjny stabilny ŁP-7RB/m/00

ŁP-7RB/m/00

5907577478940

Ospel

Wysyłka 48h

Łącznik żaluzyjny z klawiszem który nie odbija, z blokadą mechaniczną. Podnoszenie lub opuszczanie rolety następuje poprzez przełączenie klawisza. Ma za zadanie sterować automatyką rolety. W zależności od wewnętrznej automatyki rolet, może w całości lub częściowo opuszczać czy podnosić roletę. Wyposażony jest w dwa przyciski – pozwala na łączenie w obrębie dwóch oddzielnych obwodów, ale uniemożliwia łączenie ich jednocześnie.     Więcej szczegółów

25,83 zł Cena netto: 21,00 zł

wysyłka towaru już od 12 zł
darmowa wysyłka od 500 zł
14 dni na zwrot produktów

Łącznik podtynkowy żaluzyjny z klawiszem który nie odbija, z blokadą mechaniczną.

Podnoszenie lub opuszczanie rolety następuje poprzez przełączenie klawisza. Ma za zadanie sterować automatyką rolety. W zależności od wewnętrznej automatyki rolet, może w całości lub częściowo opuszczać czy podnosić roletę. Wyposażony jest w dwa przyciski – pozwala na łączenie w obrębie dwóch oddzielnych obwodów, ale uniemożliwia łączenie ich jednocześnie.

Napięcie znamionowe: 250V

Prąd znamionowy: 10A

Stopień ochrony: IP20

Zaciski przyłączeniowe samozaciskowe.

Kolor biały
Rodzaj łączniki rolet

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ospel Sonata biały - łącznik żaluzyjny stabilny ŁP-7RB/m/00

Ospel Sonata biały - łącznik żaluzyjny stabilny ŁP-7RB/m/00

Łącznik żaluzyjny z klawiszem który nie odbija, z blokadą mechaniczną. Podnoszenie lub opuszczanie rolety następuje poprzez przełączenie klawisza. Ma za zadanie sterować automatyką rolety. W zależności od wewnętrznej automatyki rolet, może w całości lub częściowo opuszczać czy podnosić roletę. Wyposażony jest w dwa przyciski – pozwala na łączenie w obrębie dwóch oddzielnych obwodów, ale uniemożliwia łączenie ich jednocześnie.