Czas wysyłki

W opisach towarów podany jest przybliżony czas oczekiwania na ich wysyłkę (liczony w dniach roboczych).

Podstawowe statusy dostępności, które znajdują się na naszej stronie:

- niedostępny - w tej chwili brakło tego towaru w naszym magazynie oraz prawdopodobnie nie ma go również u producenta,

- wysyłka 24H - towar jest dostępny od ręki w naszym magazynie,

- wysyłka 48H - towar jest zamawiany u producenta (dostawcy, importera) od którego mamy codzienne dostawy towaru,  

- wysyłka 2-3 dni - towar jest w miarę szybko dostępny, prawdopodobnie w tej chwili nie mamy go w magazynie, ale możemy go sprowadzić w przeciągu 2-3 dni roboczych (pod warunkiem, że jest dostępny u producenta lub u jednego z naszych dostawców), około 80% paczek z tego statusu wysyłana jest na drugi dzień,

- wysyłka: 3-5 dni, 5-10 dni, 7-14 dni - towar sprowadzany na zamówienie. Czas dostawy uzależniony jest od wielu czynników (minimum logistycznego, dostępności towaru u producenta itp.), klient na bieżąco jest informowany na jakim etapie jest jego zamówienie.

Status wysyłki 24h obowiązuje przy zamówieniach złożonych do godziny 14.

Na stronie staramy się podawać maksymalny czas realizacji zamówienia. W wielu przypadkach czas ten jest o wiele krótszy, ponieważ nie uzależniamy się od dostaw towarów tylko z jednego źródła.

Przy zamówieniu kliku produktów liczy się najdłuższy czas oczekiwania.

Najlepszym sposobem sprawdzenia dostępności danego produktu jest złożenie zamówienia lub wysłanie emiala z zapytaniem o dostępność. W przypadku braku towaru w naszym magazynie lub producenta, poinformujemy o tym poprzez email lub telefonicznie oraz postaramy się wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie.

W przypadku wyboru płatności jako przelew w niektórych przypadkach istnieje możliwość wysłania towaru bezspośrednio od producenta, wtedy znacznie skraca się czas oczekiwania na dostawę. 

Jeśli nie znalazłeś na naszej stronie produktu, którego szukasz, napisz do nas, być może będziemy mogli go sprowadzić dla Ciebie. Współpracujemy z prawie wszystkimi największymi producentami oraz importerami w kraju, dzięki czemu mamy dostęp do dziesiątek tysięcy pozycji magazynowych. Zapytania można składać na emial lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Podczas składania zapytania prosimy podać pełny symbol szukanego towaru, nazwę producenta i jeśli jest to możliwe numer katalogowy - co znacznie przyspieszy i ułatwi sporządzenie wyceny.