Aparatura modułowa Ideal TS

Ideal Technical Solutions nowa i profesjonalna marka, która oferuje szeroki wybór produktów z zakresu aparatury modułowej. W ofercie Ideal TS można znaleźć również rozdzielnie elektryczne oraz obudowy natynkowe jak i podtynkowe.

Przemyślane rozwiązania dają gwarancję niezawodności oraz pracy przez długi czas. Produkty Ideal TS spełniają wszystkie wymagane normy na rynku oraz zostały zbadane w laboratorium dzięki czemu posiadają wymagane certyfikaty. 

Marka Ideal TS jest dedykowana do profesjonalnych instalatorów. Badają produkty oraz doświadczenia z pracy z nimi został wprowadzony szereg udogodnień, które znacząco ułatwiają montaż i pracę z aparaturą modułową Ideal. Konstruktorzy pomyśleli również o użytkownikach domowym, dla którego cenna jest funkcjonalność i efekt wizualny. Z zebranych sugestii oraz pomysłów narodziła się marka Ideal TS by Kanlux.

Podstawowe zalety: 

  • Bezpieczne zaciski - zabezpieczenie przed dotykiem IP20 – tak skonstruowane podłączenie, które eliminuje błędy przy wprowadzaniu przewodu do zacisku, co eliminuje brak możliwości dotknięcia elementów przewodzących będących pod napięciem.
  • Ergonomiczny kształt - wszystkie produkty dopasowane są do siebie pod względem ergonomii.
  • Szyny łączeniowe - aparatura modułowa marki Ideal TS jest przystosowana do szybkiego łączenia grup aparatów za pomocą szyn łączeniowych zarówno kołkowych (typu „I”) jak i widełkowych (typu „U”). Możliwość łączenia zarówno od góry jak i dołu aparatu.
  • Spójne wzornictwo - wszystkie produkty wykonane są w taki sposób, aby całość aparatury modułowa wyglądała identycznie i nie sprawiała problemu podczas montażu. Zapewnia to estetykę wizualną, a także intuicyjna obsługę przez użytkownika końcowego.
  • Gwarancja do 5 lat - przez cały cykl życia produktu producent zapewnia wsparcie inżynierskie, włączając w to usługi posprzedażowe, a także doradztwo techniczne oraz nawet do 5 lat gwarancji.

Oferta IDEAL TS to: