System CAMELEON - modna lampa na wymiar

Bądź projektantem oświetlania do swojego domu i samodzielnie dobierz wchodzące w skład lamp elementy.

CAMELEON1.jpg

Marzy Ci się wyjątkowa samodzielnie skomponowana lampa? A może chcesz wcielić się w projektanta oświetlenia, bo masz wizję idealnego oświetlenie Twojego domu? Możliwości komponowania spersonalizowanych lamp daje system Cameleon firmy Nowodvorski. Cameleon gwarantuje nowoczesny design oraz swobodę tworzenia ciekawych a zarazem pięknych aranżacji oświetlenia. O innowacyjności systemu stanowi m.in. kompatybilność jego podzespołów i możliwość doboru komponentów oraz dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb i preferencji w zakresie oświetlenia przestrzeni.

Rozwiązania proponowane przez Nowodvorski cechuje funkcjonalność i elastyczność. W praktyce oznacza to, że do jednego punktu zasilania można zamontować kilka rodzajów zawieszeń na oprawkę w różnych długościach i kolorach oraz do 12 różnych rodzajów kloszy i opraw.

Poprzez samodzielne komponowanie zestawów kloszy, puszek montażowych, zawieszeń i innych elementów instalacyjnych, nowy system oświetleniowy firmy Nowodvorski, umożliwia daleko idącą samodzielną personalizację lamp. Na stworzenie lampy swoich marzeń pozwala szeroka oferta Cameleon’a. W serii znalazły się dziesiątki kloszy, zawieszeń, puszek montażowych, przewodów czy uchwyt do przytrzymania przewodu. Wszystkie elementu Cameleon’a możesz swobodnie ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób niepowtarzalne lampy.

Korzystając z oferty Cameleon’a, przygotujesz lampę idealnie dopasowaną do metrażu i charakterystyki wystroju konkretnego pomieszczenia. System oświetleniowy Cameleon zapewnia możliwość stworzenia lampy sufitowej z jednym lub większą liczbą punktów świetlnych zabezpieczonych różnymi typami dekoracyjnych kloszy, na zawieszeniach krótkich lub długich. Pozwala także na tworzenie lamp ściennych uzupełnionych kablem z przełącznikiem. Systemy oświetleniowe Nowodvorski Cameleon dają dużą swobodę w aranżacji wnętrza, zapewniając Ci wybór z rozbudowanego katalogu elementów technicznych umożliwiających budowę niepowtarzalnej, personalizowanej lampy.


Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!