Simon 54 Touch

Łączniki dotykowe Simon 54 Touch powstały z myślą o uzupełnieniu kolekcji Simon 54 Natura. Toteż seria została zaprojektowana w taki sposób, by wielkość oraz rodzaj użytego szkła pokrywały się z pierwowzorem firmy. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie spójności stylistycznej wnętrza w obrębie osprzętu tych dwu serii.

W przypadku Simon 54 Touch do wyboru są 3 najmodniejsze obecnie kolory biały, czarny i srebrny w opcji mrożonego szkła.

Unikalny system ramkowy Simone 54 Touch łączy w sobie nowoczesny design z elegancją. Panel dotykowy pozwala na subtelne włącznie i wyłącznie oświetlenia poprzez dotyk oraz włączanie i wyłączanie 4 obwodów elektrycznych za pośrednictwem 1 pojedynczego panelu.

W serii znajdują się także łącznik podwójny oraz pojedyncze i podwójne łączniki roletowe. Ze względu na różnice w rozmieszczeniu podświetlanych diod, łączniki te można w łatwy sposób rozróżnić.

W ofercie serii znajduje się moduł uniwersalny – główny oraz moduł pomocniczy sterujący. Połączenie tych dwu modułów pozwala uzyskać rozwiązanie typu układ schodowy.

Moduł główny został wyposażony w przełącznik Sw1 oraz Sw2. Przesunięcie przełącznika Sw1 umożliwia zmianę z funkcji łącznika na funkcje przycisku. Dodatkowo przełącznik Sw2 pozwala na regulację czułości panela dotykowego.

Poza tym łączniki Simon 54 Touch zostały wyposażone w szereg różnego rodzaju udogodnień. Jednym z nich jest możliwość wyłączenia podświetlenia po 5 – sekundowym dotknięciu panelu. Po minucie, od tego momentu, podświetlenie zgaśnie. Natomiast po powtórzeniu tej czynności, podświetlenie ponownie zostanie aktywowane.

Dotknięcie panela przez 8 sekund aktywuje tryb czyszczenia, który umożliwia przetarcie klawiszy w przeciągu kolejnych 15 sekund.

Seria Simon 54 Touch została przygotowana w taki sposób, by zapewnić kompletne wyposażenie domu w osprzęt marki Simon 54. Niezależnie od tego jakiego rodzaju osprzętu wymagać będzie instalacja. Ze względu na szereg unikalnych rozwiązań wizualnych i technicznych z pewnością sprawdzi się świetnie na tym polu .