Zamel wideodomofony seria 800

Czy możliwe jest posiadanie wideodomofonu, który niczym dobrze skrojony garnitur, będzie podkreślał sylwetkę Twojego domu?

Owszem, możesz mieć spersonalizowany zestaw wideodomofonowy. Twój osobisty wideodomofon, będzie wizytówką Twojego domu, jeszcze zanim gość przekroczy jego próg.

Zainspiruj się serią 800 marki ZAMEL i stwórz swój niepowtarzalny zestaw. W ramach tego systemu możesz tworzyć zestawy składające się z panela zewnętrznego i monitora a dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Swój podstawowy zestaw możesz rozbudowywać zarówno o dodatkowe panele zewnętrzne jak i monitory. Stanowi to niezaprzeczalnie istotny czynnik, w przypadku budynków o dużym metrażu, jak również posesji z kilkoma wejściami. W ramach jednego systemu możesz zgrupować do czterech monitorów i dwóch paneli zewnętrznych.

A po podłączeniu kamer CCTV możesz wykorzystać zestaw w roli rejestratora.

Bezpieczeństwo paneli zewnętrznych jest zagwarantowane dzięki wysokiemu IP66 a także dzięki możliwości pracy w zakresie temperatur od -30 do +60 stopni Celcjusza. Panel zewnętrzny wykonany jest ze stopu cynku, będącego materiałem antykorodowym a przeznaczonym do montażu natynkowego. Dodatkowo wyposażony został w podświetlenie IR. Panele z czytnikiem kart i breloków ułatwi wejście na Twoją posesję.

Wideomonitory wyposażone zostały w duży 7” dotykowy wyświetlacz LCD. Ich nowoczesny designowi stanowić będzie ciekawy element wystroju Twojego wnętrza. Ponadto wyróżniają się wysoką jakością obrazu 800x480 pikseli oraz możliwością wyboru języka komunikatów. Personalizacja obejmuje również możliwość wyboru dźwięku spośród kilkunastu polifonicznych melodii. Standardem jest wewnętrzna komunikacja. W zależności od modelu monitory opcjonalnie wyposażone zostały zegar z alarmem, kalendarz, czytnik kart mikroSD, czy choćby odtwarzacz multimedialny. Dostępnych jest także wiele innych udogodnień.

Zastosowanie dodatkowej bramki IP pozwoliło na zdalną komunikację z systemem serii 800.

Seria 800 skierowana jest do wymagającego klienta. Poszczególne elementy systemu różnią się między sobą funkcjami, wzornictwem i kolorystyką.

Szerokie spektrum wyboru wyczerpuje temat zaawansowania technologicznego. Wynosząc tym samym posiadany wideodomofon na inny poziom jakości. Jakości, która może stać się udziałem Twojego domu.