Berker porównanie serii

Niemiecka precyzja i technologia, która potwierdza wysoką jakość produktu. Najlepsze materiały wykonania oraz innowacyjne, autorskie rozwiązania. Taką genezą cieszy się tylko osprzęt marki Berker. System One.Platform dostarcza niczym nie zmąconej przyjemności, płynącej z wyboru osprzętu elektroinstalacyjnego dedykowanego konkretnemu budynkowi.

Marka Berker to synonim najwyższej jakości, proste, nowoczesne i eleganckie wzornictwo, często wybierane przez architektów w swoich projektach i wizualizacjach. 

Innowacyjnym rozwiązaniem i receptą na ponadczasowość okazało się wprowadzenie wspólnego mechanizmu do serii: R.1/R.3, B.Kwadrat, Q.1/Q.3/Q.7, B.3/B.7, K.1/K.5. Wszystkie mechanizmy Berkera oparte są na ich autorskim systemie One.Platform, który pozwala na zamontowanie do nich, spośród serii Berkera do niego należących, dowolnego elementu centralnego i ramki. Dzięki temu na etapie montażu instalacji, klient nie musi podejmować decyzji o wyborze konkretnej serii. Również w trakcie kolejnych remontów można w łatwy sposób zmienić wygląd pojedynczego elementu lub całej serii, poprzez wymianę samych plakietek i ramek.

Taka wygoda, a także połączenie minimalizmu z solidnym wykonaniem oraz walorami estetycznymi, szybko przełożyły się na szerokie grono klientów. Także wśród instalatorów produkty te cieszą się dużą popularnością, ze względu na bardzo łatwy i szybki montaż mechanizmów.

One.Platform pozwala przebierać w seriach wewnątrz marki Berker. A jest w czym wybierać.

Berker R.1 ma oryginalne walory estetyczne. Obłe kształty zmiękczają kwadrat ramki a okrągły element centralny jeszcze bardziej łagodzi całość. Ta seria to nie tylko przyjazne kształty, ale również rozbudowany asortyment. Seria daje opcję wyboru materiału ramki spośród: betonu, łupka, drewna, stali szlachetnej lub skóry. W serii istnieje możliwość wyboru koloru i materiału spośród: tworzywo białe z połyskiem, szkło czarne, szkło białe, tworzywo czarne z połyskiem, aluminium, stal szlachetna, łupek naturalny, barwiony dąb, brązowa skóra, polerowany beton, pomarańczowy akryl, czerwony akryl.

Ciekawą propozycję stanowi seria R.3, która dzięki kontrastującym ze sobą elementom składowym (okrągły element centralny i kanciaste ramki), zyskała sobie szerokie grono użytkowników. Solidna podstawa z tworzywa sztucznego pozwala też na szybkie jego czyszczenie. W serii R.3 dostępne są podobne do R.1 materiały wykonania: stal szlachetna, szkło białe, szkło czarne, tworzywo białe z połyskiem, aluminium, tworzywo czarne z połyskiem.

Flagową już serię Berkera stanowi B.Kwadrat, który dzięki swojej prostocie, ponadczasowości oraz trwałości użytych materiałów zyskał sobie szerokie grono odbiorców. Funkcjonalność serii sprawia, że cieszy się ona popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak również na rynku budownictwa komercyjnego i biurowego. Przekłada się na to również mnogość użytych w serii materiałów: tworzywo białe z połyskiem, tworzywo kremowe z połyskiem, tworzywo antracytowe matowe, tworzywo w kolorze aluminium matowe.

Berker Kwadrat

Berker Q.1 łączy w sobie prostotę klasycznego łącznika z niepowtarzalną aksamitną powierzchnią. Użyty w obu elementach wykończenia duroplast zapewnia zaskakujące przyjemne w dotyku i odporne na zarysowania powierzchnie. W serii Berker Q.1 mamy do dyspozycji: tworzywo antracytowe aksamitne, tworzywo białe aksamitne, nowość: tworzywo aksamitne w kolorze aluminium.

Berker Q1

Q.1 ma łagodne opływowe kształty, zostały one przełamane ostrymi krawędziami w jej siostrzanej serii Q.3. Ta sama aksamitna powierzchnia i ostre kontury dodają elegancji nowoczesnym aranżacjom. Utylitarny styl serii zapewniają także wykorzystane materiały: tworzywo antracytowe aksamitne, tworzywo białe aksamitne, nowość: tworzywo aksamitne w kolorze aluminium.

Berker Q3

Nowoczesność o podwalinach naturalnych materiałów przeniknęła do marki Berker poprzez serię Q.7. Aksamitne, przyjemne w dotyku wnętrze, które otacza wyeksponowana szerokim rantem ramka z naturalnego materiału: beton strukturalny, łupek, białe i czarne szkło, aluminium oraz stal szlachetna. A każdy z nich zaprojektowany, by zachwycać ciekawą fakturą. Po dotknięciu odkrywa zaś zaskakujące delikatne, niemal ciepłe wnętrze.

Berker Q7

Berker B.3 łączą się ze sobą aluminiowa ramka ze sztucznym tworzywem klawisza. Doznania zmysłowe płynące z odbioru zderzenia się przejrzystości kwadratu z lekko zakrzywionym i solidnym konturem elementu centralnego, pozwalają w pełni docenić estetykę wykonania. Berker B.3 daje możliwość wyboru spośród kilku kolorów: aluminium anodyzowane czerwone, aluminium anodyzowane brązowe, aluminium anodyzowane złote, aluminium anodyzowane czarne, aluminium anodyzowane.

Berker B3

Seria B.7 daje możliwość zamontowania ramki o delikatniejszej formie wykonanej z: szkło białe, szkło czarne, szkło w kolorze aluminium, stal szlachetna, aluminium, tworzywo białe matowe, tworzywo czarne matowe, tworzywo w kolorze aluminium matowe. Ramka łagodzi ostry kontur plakietki dodając całości elegancji i nowoczesnego sznytu. Ze względu na swoje właściwości estetyczne B.7 posiada łatwość dopasowywania się każdej aranżacji.

Berker B7

Minimalizm i nowoczesny design to dewiza serii Berker K.1 i K.5. Innowatorskim rozwiązaniem jest połączenie klawiszy w ramkach wielokrotnych. W ten sposób otrzymano niezwykły rezultat. Materiałami w serii K.1 są: tworzywo białe z połyskiem, tworzywo antracytowe matowe. A w K.5: aluminium, stal szlachetna nierdzewna.

Berker K1 K5

One.Platform jest rozwiązaniem wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom klientów. Pozwala zarówno w łatwy sposób zmienić wygląd poszczególnych elementów składowych, jak i stwarza możliwość zmiany całej serii wewnątrz marki Berker. Te Dwa determinanty sprawiły, że stał się pożądanym produktem na rynku osprzętu elektroinstalacyjnego.