Girlandy ogrodowe

Girlandy oświetleniowe już zdążyły wpisać się w trendy wnętrzarskie. Pomimo swych niewielkich rozmiarów, posiadają łatwość wprowadzania do wnętrza przytulnego, intymnego klimatu. Girlandy doskonale sprawdzają się także w przypadku imprez plenerowych. Uniwersalne wzornictwo, atrakcyjne ceny i walory oświetleniowe, wykorzystywane są jako dopełnienie wielu aranżacji.

Firma Polux od kilku sezonów zajmuje się tworzeniem właśnie takich ponadczasowych girland. W ofercie występują zarówno nowoczesne, proste, jak również girlandy w stylu boho czy też girlandy industrialne.

Model Party firmy Polux to najmodniejsze, proste w formie girlandy o ponadczasowym wyglądzie. Występujące w nich stylizowane żarówki należą do najmodniejszych akcentów dekoracyjnych. Firma Polux posiada w swojej ofercie, aż kilka modeli tego typu girland. Różnią się one między sobą m.in.: barwą światła, kolorem żarówki, jej matowością lub transparentnością, sposobem przyłączenia żarówek do przewodu w girlandzie.

Girlandy Party oprócz walorów estetycznych posiadają współczynnik ochrony IP44. Poza tym każde gniazdo jest solidnie uszczelnione. Dzięki temu mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Pożądaną opcją jest również możliwość łączenia ze sobą poszczególnych kompletów girland.

Standardem są już girlandy z zasilaniem bateryjnym. Również na tym polu firma Polux ma kilka propozycji. Dostępnych jest wiele girland zasilanych na baterie AA, wśród których girlandy Edison i Smolder urzekają elegancką prostotą formy. W tym przypadku IP wynosi 20. Model Smolder dodatkowo wyposażony jest w transparentny przewód, co sprawia, że nic nie odciąga uwagi od delikatnej poświaty żarówek.

Jednak poza stylowym utylitarnym wzornictwem girland firma Polux wychodzi naprzeciw coraz to bardziej zmieniającym się trendom. Unikalną propozycją są girlandy w stylu skandynawskim, industrialnym czy też boho zasilane dwoma bateriami AA. Modele te, tak jak poprzednie, posiadają IP20.

Industrialne, loftowe czy skandynawskie sploty oświetleniowe to z pewnością propozycja nietuzinkowa i odważna. Te nieduże rozmiarowo girlandy stanowić będą niebanalne wykończenie niejednego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu.

Ciekawą opcją są również sploty w stylu boho. Źródła światła są tu osadzone w delikatnych wiklinowych koszyczkach czy też oplecione sznurkiem. Efekt – przytulne ciepłe światło – wieczorem, a w dzień – piękna ozdoba dopełniające wnętrze.

Istnieje również możliwość skomponowania własnej girlandy, gdyż firma Polux daje możliwość zakupu samego przewodu czy ewentualnej jego wymiany na nowy egzemplarz.

Podobnie jest w przypadku samych żarówek. Wybierać można spośród 4 dostępnych opcji kolorystycznych.

Z girlandami Polux można bawić się formą, kolorem, stylem. Z pewnością zasługują one na uwagę