Ospel Impresja

Impresja firmy Ospel jest niezwykle popularną serią gniazd i łączników montowanych w ramkach wielokrotnych. Atutem tej serii jest wysoka jakość użytych materiałów, szeroka gama ramek i kolorów oraz przystępna cena.

Impresja jest systemem ramkowym, dzięki któremu można samodzielnie tworzyć zestawy odpowiadające indywidualnym potrzebom domowników. Do dyspozycji mamy nowoczesny design, przełamany delikatną wypukłością jej kształtu. Co sprawia, że Impresja pasuje praktycznie do każdego wnętrza. 

Impresja posiada w ofercie podstawowe łączniki, gniazda wtyczkowe, teleinformatyczne i głośnikowe. Rozbudowana oferta tego osprzętu pozwala w pełni sprostać wymaganiom klientów.

W zależności od preferencji użytkowników produkt końcowy może przylegać do ściany, jak to ma miejsce w wersji z ramkami plastikowymi, lub tworzyć ze ścianą delikatny dystans. Ta druga opcja dostępna jest w wersji z ramkami szklanymi lub aluminiowymi i umożliwia lepsze wyeksponowanie produktów na ścianie.

System ramkowy serii pozwala na umieszczenie w jednej ramce nawet 5 niezależnych elementów, lub, jak to jest w przypadku ramek szklanych czy aluminiowych - 4 elementów.

Ramki Impresja są ramkami uniwersalnymi, które można montować za równo w pionie jak i poziomie, co stanowi z pewnością o ich użyteczności i praktyczności. 

Ospel Impresja oferuje ramki plastikowe, szklane i metalowe. Ramki z tworzywa występują w wielu kolorach od najbardziej popularnych białych i ecru, poprzez srebrne, złote, antracyt oraz w kolorze tytanowym.

Ramki Prestiż wykonane są z naturalnych surowców takich jak szkło czy aluminium. Występuje również w kilku wariantach kolorystycznych, Ramki szklane można kupić w kolorze biały, czarnym, szarym jak również w kolorze limonki i śliwki. Zastosowanie w aranżowanej przestrzeni ramek ze szkła stanowi niepodważalny zabieg dekoratorski, dodając przy tym wnętrzu elegancji i szyku. Warto w szczególności zwrócić uwagę na ramki szklane czarne oraz szczotkowany antracyt. Jest to bardzo popularny kolor w nowoczesnych wnętrzach, po który często sięgają dekoratorzy oraz projektanci. Śmiałość i elegancja czerni, powoduje, że wyłącznik nie ginie na ścienia a wręcz przeciwnie, stanowi przykuwający wzrok element dekoracyjny pomieszczenia. Projektanci przewidują wzrost popularności tego koloru w najbliższych sezonach.

Cechą wartą uwagi jest możliwość zamontowania w ramkach wielokrotnych tej serii gniazda podwójnego a nawet potrójnego do płaskiej wtyczki, co powoduje znaczną oszczędność miejsca. Szczególnie wówczas, gdy do zamontowania w ramce jest więcej niż jedno podwójne gniazdo.

Ponadczasowa forma Impresji pozwala na zastosowanie tej serii niemal w każdym wnętrzu. Proste kształty doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, zaś obłe kształty przypadną do gustu właścicielom klasycznych aranżacji. Wybierając osprzęt do swojego domu, warto zdecydować się na produkt lepszej jakości, charakteryzujący się niebanalnym wzornictwem. Takim z pewnością jest seria Impresja, która w subtelny sposób podkreśli unikatowy styl jej właścicieli.