Lampy ogrodowe na sezon 2019

W sezonie 2019 firma Polux wzbogaciła swoją ofertę lamp ogrodowych o nowe i bardzo ciekawe serie.

Oprawy Pino w kolorze czarnym idealnie nadaję się do budynków o nowoczesnych elewacjach. Mają regulowany klosz oraz wymienialne źródło świata z trzonkiem GU10. Można w nich zastosować żarówki LED o różnej mocy, strumieniu oraz skierować światło w dowolnym, najbardziej odpowiednim dla siebie kierunku. 

Lampy ogrodowe Giza to połączenie klasycznego białego klosza i nowoczesnego designu. Stanowią najnowszy trend w oświetlaniu ogrodów, ponieważ ten klasyczny kształt klosz zazwyczaj kojarzony był z lampami wewnętrznymi. Źródłem światła jest tutaj dowolna żarówka LED z gwintem E27.

Dla osób poszukujących lamp ogrodowych w loftowym stylu polecamy oprawy Arne. Kubełkowy, industrialny czarny klosz będzie pasował do każdego ogrodu oraz altanki.

Oprawy Igma oraz Spectra mają przezroczysty klosz, dzięki czemu można uzyskać więcej światła. Lampy te również występuje w kolorze czarnym oraz mają wymienialne źródło światła.

Wszystkie lampy ogrodowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewnią długą i bezawaryjną pracę przez wiele lat.