Pilniki.

Pilniki 

Pilnik do drewna. Długość 200 mm. Kształt pilnika : płaski, półokrągły, okrągły.

Pilnik do metalu, gradacja 2. Długość 200/2 mm. Kształt pilnika : płaski, półokrągły, okrągły, kwadratowy, trójkatny.

Precyzyjny pilnik o przekroju okrągłym przeznaczony do ręcznej obróbki metalu i twardych tworzyw sztucznych. Typ uzębienia: 2 (średnie). Wykorzystywany w przemyśle i rzemiośle. Idealny do obróbki powierzchni łukowatych i dużych otworów.

Precyzyjny pilnik o przekroju półokrągłym przeznaczony do ręcznej obróbki metalu i twardych tworzyw sztucznych. Typ uzębienia: 2 (średnie). Wykorzystywany w przemyśle i rzemiośle. Idealny do obróbki powierzchni łukowatych.

Precyzyjny pilnik o przekroju płaskim przeznaczony do ręcznej obróbki metalu i twardych tworzyw sztucznych. Typ uzębienia: 2 (średnie). Wykorzystywany w przemyśle i rzemiośle.

Precyzyjny pilnik o przekroju trójkątnym przeznaczony do ręcznej obróbki metalu i twardych tworzyw sztucznych. Typ uzębienia: 2 (średnie). Wykorzystywany w przemyśle i rzemiośle. Idealny do obróbki płaskich powierzchni, krawędzi, załamań i otworów.

Pilniki do metalu, gradacja 2. Długość 200/2 mm. Kształt pilnika : płaski, półokrągły, okrągły, kwadratowy, trójkatny.

Pilniki iglaki do precyzyjnych prac wykończeniowych w szkle, ceramice, drewnie, metalach. 10 różnorodnych kształtów stalowych grotów. Zastosowanie w jubilerstwie, zegarmistrzostwie, grawerstwie.

Precyzyjny tarnik o przekroju półokrągłym przeznaczony do ręcznej obróbki drewna, a także skóry, tworzyw sztucznych, gipsu i miękkich metali. Wykorzystywany do prac stolarskich, konserwatorskich, modelarskich oraz rzeźbiarskich. Idealny do obróbki powierzchni łukowatych

Precyzyjny tarnik o przekroju płaskim przeznaczony do ręcznej obróbki drewna, a także skóry, tworzyw sztucznych, gipsu i miękkich metali. Wykorzystywany do prac stolarskich, konserwatorskich, modelarskich oraz rzeźbiarskich...

Precyzyjny zdzierak przeznaczony do ręcznej obróbki płyt gipsowo-kartonowych, a także drewna i tworzyw sztucznych. Wykorzystywany do prac remontowo-budowlanych.

Precyzyjny zdzierak przeznaczony do ręcznej obróbki płyt gipsowo-kartonowych, a także drewna i tworzyw sztucznych. Wykorzystywany do prac remontowo-budowlanych.

Pilniki.