Zestawy narzędziowe.

Zestawy narzędziowe 

na stronę

Charakterystyka     rozmiar 1/2";     wykonane z wysokogatunkowej stali stopowej chromowo-molibdenowej zwiększającej trwałość. Zestaw zawiera    M5, M6, M8, M10, M12, M14, M16, M18

Narzynki i gwintowniki M3-M12, zestaw 20 szt., stal wolframowa, DIN352 / DIN233, plastikowa kaseta do przechowywania.

Narzynki i gwintowniki M3-M12, zestaw 32 szt., stal wolframowa, DIN352 / DIN233, metalowa kaseta do przechowywania, przymiar do gwintów, wkrętak do mocowania narzynek.

Przyrząd do modelowania końcówek rur, 10 szt., obcinak do rur miedzianych i aluminiowych, zakres 4, 4.75, 6, 8, 10, 12, 14 mm,

Zestaw końcówek wkrętakowych z uchwytem magnetycznym 1/4” do stosowania w pracach ręcznych oraz z wykorzystaniem elektronarzędzi akumulatorowych.

Zestaw akcesoriów i końcówek stosowanych w sieciowych oraz akumulatorowych wiertarko-wkrętarkach oraz wkrętarkach udarowych.

Zestaw końcówek wkrętakowych ze specjalistycznie wyprofilowanym uchwytem magnetycznym SLIM 1/4” do stosowania w pracach ręcznych oraz z wykorzystaniem elektronarzędzi akumulatorowych.

Zestaw akcesoriów i końcówek stosowanych w sieciowych oraz akumulatorowych wiertarkowkrętarkach oraz wkrętarkach udarowych.

Kompletny zestaw nasadek, końcówek wkrętakowych i innych akcesoriów 1/4", 3/8", 1/2".

Nasadki, końcówki i akcesoria wykonane z wysokogatunkowej stali stopowej chromowo-wanadowej. Odporne na odkształcenia. Odkuwane matrycowo. Mechanizm zapadkowy grzechotki (72 zęby) wykonany ze stali stopowej chromowo-molibdenowej przeznaczonej do pracy przy dużych obciążeniach. Zapakowane w praktyczną, wzmocnioną walizkę z metalowymi zamkami i zawiasami.

Zestaw nasadek przelotowych i akcesoriów. Wszystkie nasadki zostały odkute w standardzie spline, co oznacza, ze na obwodzie posiadają 12 klinów. Ten kształt umożliwia dopasowanie nasadki do śrub i nakrętek 6-katnych, 12-katnych, torx, spline, kwadratowych i rozmiarów calowych. Grzechotka, nasadki i akcesoria są przelotowe i umożliwiają prace na długich...

Zestawy narzędziowe.