Ściągacze izolacji do przewodów elektrycznych.

Ściągacze izolacji 

na stronę

Automatyczny ściągacz izolacji TOPEX o długości 175 mm i zakresie pracy od 0.5 mm do 6 mm2. Posiada regulację zakresu i siły nacisku. Ergonomiczne rękojeści dobrze leżą w dłoni, co podnosi komfort pracy. Dodatkowo posiada obcinak, co umożliwia przecinanie kabli. 

Automatyczny ściągacz izolacji , czołowy, zakres pracy 0.2-6.0 mm2, zakres zaciskania końcówek konektorowych 22-10AWG (1.5-6 mm2).Długość 205mm.

Automatyczny ściągacz izolacji 210 mm, zakres pracy 0.5-6 mm2, czołowy, szczęki do zamykania końcówek.

Szczypce automatyczne do ściągania izolacji z przewodów jedno- i wielożyłowych - 210 mm, wykorzystywane przy pracach instalacyjnych i montażowych.

Automatyczny ściągacz izolacji z kabli. Kształt narzędzia umożliwia dostęp do trudno dostępnych miejsc. Wykorzystywane przy pracach instalacyjnych i montażowych.

Szczypce automatyczne do zdejmowania izolacji z przewodów jedno- i wielożyłowych, wykorzystywane przy pracach instalacyjnych i montażowych.

Automatyczny ściągacz izolacji boczny. Wykorzystywany przy pracach instalacyjnych i montażowych w serwisach elektronicznych, RTV i AGD.

Nożyce do kabli i izolacji 140 mm, zakres cięcia 14-22 mm, do miękkich drutów, kabli, gumy, skóry, tworzyw i cienkiej blachy, ostrza ząbkowane laserowo, 2 nacięcia do szybkiego odizolowywana kabelków 0.7 i 1 mm2 .Długość 140mm.

Ściągacz do izolacji 140 mm, AWG 10 - 20, 0,5 - 6 mm² oraz 8 - 13 mm²; RG6/59. 

Szczypce do zaciskania złącz prostych i kątowych typu BNC, F, IEC oraz RCA z możliwością regulacji i zaciskania złączy o różnej długości.

Podręczne uniwersalny ściągacz izolacji z kabli koncentrycznych oraz przewodów okrągłych o różnych przekrojach.

Uniwersalny ściągacz izolacji z płaskich przewodów telefonicznych oraz kabli koncentrycznych, niezbędny dla każdego instalatora.

Ściągacze izolacji do przewodów elektrycznych.