Lista produktów producenta: Berker

Firma Berker to producent najwyżej jakości gniazd i łączników. Serie gniazd i łączników z ich oferty to: B.Kwadrat, Q.1, Q.3, Q.7, K.1, K.5, B.3, B.7, R.1, R.3, 1930. W tej chwili firma wchodzi w skład firmy Hager.

Produkty firmy Berker charakteryzują ponadczasowy design, różnorodność wzorów, kolorów, kształtów oraz posiadają bardzo wysokie walory estetyczne i ultranowoczesne wzornictwo. Mocną stroną jest również nowoczesna stylistyka i wyjątkowa dbałość o każdy detal ich wykończenia. Design wielofunkcyjnych łączników, a także oryginalne połączenia szlachetnego tworzywa – szkła, aluminium, chromu, betonu, skóry czy kryształu, nadają im niepowtarzalny charakter.

Firma Berker wprowadziła nowatorki mechanizm typu ONE.PLATFORM, tzn że jeden mechanizm będzie pasował praktycznie do wszystkich serii tego producenta. Dzięki czeku klient będzie miał możliwość zmiany koloru samego klawisza i ramki kilka lat od instalacji. 

na stronę

Z dodatkowymi wejściami sterującymi. Wymagany jest przewód neutralny. Z oddzielnym zasilaniem sieciowym. Do włączania 2 silników żaluzji/rolet. Z wejściem centralnym do np. łącznika czasowego RolloTec®. Z zaciskami śrubowymi. Montaż na szynie DIN.

Wymagany jest przewód neutralny. Z oddzielnym zasilaniem sieciowym. Do włączania 2 silników żaluzji/rolet. Z wejściem centralnym do np. łącznika czasowego RolloTec®. Z zaciskami śrubowymi.

Wymagany jest przewód neutralny. Z oddzielnym zasilaniem sieciowym. Do włączania 2 silników żaluzji/rolet. Z wejściem centralnym do np. łącznika czasowego RolloTec®. Z zaciskami śrubowymi. Montaż na szynie DIN.

Z dodatkowymi wejściami sterującymi. Wymagany jest przewód neutralny. Z oddzielnym zasilaniem sieciowym. Do włączania 2 silników żaluzji/rolet. Z wejściem centralnym do np. łącznika czasowego RolloTec®. Z zaciskami śrubowymi.

Przy osiągnięciu zadanej siły wiatru zestyk zostaje zamknięty. Do ochrony przed zbyt silnym wiatrem np. żaluzji, markiz itp.

Zestaw uszczelek: do gniazd z samozamykającą się pokrywą, do łączników 3 pozycyjnych, do łaczników żaluzjowych obrotowych, do ściemniaczy obrotowych, do regulatora obrotów. Wykorzystywany w seriach Q.1, K.1, K.5.

Zestaw uszczelek z przykręcanym elementem mocującym IP44. Do łączników klawiszowych: uniwersalnego, krzyżowego, 2 biegunowego do łącznika klawiszowego przyciskowego, do przycisku z portem magistralnym 1− krotnego, do przycisku grupowego z portem mag. 1−krotne. Wykorzystywany w seriach Q.1, K.1, K.5.