Klucze sześciokątne.

Klucze sześciokątne 

na stronę

Pokrętło typu „T”, sześciokątne w rozmiarze 10 mm. Umożliwia działania na nasadkę bądź śrubę z większym momentem obrotowym. Przeznaczone do prac montażowych i w warsztatach samochodowych.

Pokrętło typu „T”, sześciokątne w rozmiarze 3 mm. Umożliwia działania na nasadkę bądź śrubę z większym momentem obrotowym. Przeznaczone do prac montażowych i w warsztatach samochodowych.

Pokrętło typu „T”, sześciokątne w rozmiarze 4 mm. Umożliwia działania na nasadkę bądź śrubę z większym momentem obrotowym. Przeznaczone do prac montażowych i w warsztatach samochodowych.

Pokrętło typu „T”, sześciokątne w rozmiarze 5 mm. Umożliwia działania na nasadkę bądź śrubę z większym momentem obrotowym. Przeznaczone do prac montażowych i w warsztatach samochodowych.

Pokrętło typu „T”, sześciokątne w rozmiarze 6 mm. Umożliwia działania na nasadkę bądź śrubę z większym momentem obrotowym. Przeznaczone do prac montażowych i w warsztatach samochodowych.

Pokrętło typu „T”, sześciokątne w rozmiarze 8 mm. Umożliwia działania na nasadkę bądź śrubę z większym momentem obrotowym. Przeznaczone do prac montażowych i w warsztatach samochodowych.

Klucze sześciokątne 1.5-10 mm., końcówki kuliste o kącie roboczym 30°, kolorowy kod ułatwiający wybór rozmiaru, rozmiary: 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm.

Klucze sześciokątne 1.5-10 mm, z końcówką kulistą i magnetyczną, końcówki kuliste o kącie roboczym 30°, rozmiary: 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm.

Klucze sześciokątne.