Lista produktów producenta: Schneider Electric

Schneider Electric to międzynarodowy producent artykułów elektrycznych. W ofercie Schneider można znaleźć aparaturę modułową, osprzęt elektroinstalacyjny, automatykę budynku oraz przemysłową oraz wiele innych artykułów.

na stronę

Gniazdo pojedyncze z klapką i uziemieniem (z bolcem). Gniazdo wyposażone w przesłony. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi.

Gniazdo podwójne do rozprowadzania instalacji nagłośnienia w domach, restauracjach, salach konferencyjnych. Przyłącza samozaciskowe.

Gniazdo podwójne z uziemieniem (z bolcem). Gniazdo wyposażone w przesłony. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi. 

Gniazdo umieszczane na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia telewizji i radia.

Gniazdo stosowane do instalacji przelotowej (wejście-wyjście), służy do podłączenia telewizji i radia. Stworzenie instalacji antenowej składającej się z kilku gniazd przelotowych, umożliwia odbiór telewizji w kilku pomieszczeniach.

Gniazdo umieszczane na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia radia, telewizji naziemnej i satelitarnej.

Gniazdo stosowane do instalacji przelotowej (wejście-wyjście), służy do podłączenia telewizji naziemnej i satelitarnej. Stworzenie instalacji antenowej składającej się z kilku gniazd przelotowych, umożliwia odbiór telewizji w kilku pomieszczeniach.

Przycisk przeznaczony do włączania dzwonka. Po naciśnięciu następuje mechaniczne odbicie przycisku. Klawisz posiada rysunek dzwonka.

Przycisk żaluzyjny z klawiszem odbijającym, z blokadą elektryczną. Podnoszenie lub opuszczanie rolety następuje poprzez trzymanie klawisza. Ma za zadanie sterować automatyką rolety. W zależności od wewnętrznej automatyki rolet, może w całości lub częściowo opuszczać czy podnosić roletę. Wyposażony jest w dwa przyciski – pozwala na łączenie w obrębie dwóch...

Ściemniacz przyciskowo - obrotowy  z funkcją łącznika schodowego. Przystosowany do pracy w instalacji dwuprzewodowej, co pozwala na użycie go zamiast łącznika 1-biegunowego.