Inne narzędzia ogrodowe 

na stronę

Moc znamionowa: 500 W. Zasilanie: 230V~50Hz. Zakres prędkości obrotowej 16000 min-1. Wydatek powietrza 2,2 m3/min. Pojemność worka 0,6 l. Klasa ochronności II. 

Silnik o mocy 2.800 W. Prędkość nadmuchu 275 km/h. Wydajność zasysania 13 m3/min. Stopień rozdrabniania 10:1. Pojemność worka 45 litrów. 

Piła ogrodowa VERTO ze składanym ostrzem. Wydajne uzębienie 7 TPI usprawnia pracę narzędziem. Przycisk blokowania ostrza ułatwia składanie piły. Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego pokryty antypoślizgowym materiałem zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Specjalny kształt rękojeści chroni dłoń przed zranieniem.

Wielozadaniowa piła płatnica o długości ostrza 450 mm, oferowana w zestawie z praktycznym pokrowcem. Posiada trójstronnie ostrzone oraz hartowane zęby. Ich rozstaw – 7 zębów na cal, ułatwia oraz przyspiesza pracę, jednocześnie pozwalając osiągnąć większą precyzję cięcia. Ostrze pokryte PTFE umożliwia z kolei gładkie przecinanie drewna wzdłuż słojów.

Przyłącze do kranu marki VERTO umożliwiające montaż z wężem ogrodowym o dwóch średnicach: 1/2-3/4 cala. 

Trwały łącznik z tworzywa sztucznego, przystosowany do węża o średnicy 1/2 cala. To praktyczny i niezbędny element w skrzynce narzędziowej każdego ogrodnika. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne oraz słynie z wieloletniej trwałości.

Trwały łącznik z tworzywa sztucznego, przystosowany do węża o średnicy 3/4 cala. To praktyczny i niezbędny element w skrzynce narzędziowej każdego ogrodnika. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne oraz słynie z wieloletniej trwałości.

Czterozaworowy rozdzielacz od ogrodniczej marki VERTO to przyłącze zwiększające kilkukrotnie możliwości jednego źródła wody. Pozwala na podłączenie do kranu czterech węży, ułatwiając tym samym obowiązki w ogrodzie.

Czterozaworowy rozdzielacz od ogrodniczej marki VERTO to przyłącze zwiększające kilkukrotnie możliwości jednego źródła wody. Pozwala na podłączenie do kranu czterech węży, ułatwiając tym samym obowiązki w ogrodzie.

Stojak wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jego konstrukcja dodatkowo została wzmocniona na bokach. Wąż można wygodnie nawinąć na bęben zamocowaną korbą z wygodną rękojeścią. Stojak posiada również rączkę, która jest przydatna podczas jego przenoszenia.

Uniwersalny wąż ogrodowy z serii ECONOMIC od marki VERTO. Wyróżnia się trójwarstwową jakością, która z powodzeniem sprawdzi się na wiele sezonów użytkowania. Wąż ma 20 m długości i 1/2 cala średnicy.

Wąż ogrodowy z serii PROFESSIONAL od marki VERTO. Wyróżniający się doskonałą, trójwarstwową jakością, która z powodzeniem sprawdzi się podczas wielu lat użytkowania. Wąż ma 20 m długości i 1/2 cala średnicy.

Uniwersalny wąż ogrodowy z serii ECONOMIC od marki VERTO. Wyróżnia się trójwarstwową jakością, która z powodzeniem sprawdzi się na wiele sezonów użytkowania. Wąż ma 20 m długości i 3/4 cala średnicy.

Uniwersalny wąż ogrodowy z serii ECONOMIC od marki VERTO. Wyróżnia się trójwarstwową jakością, która z powodzeniem sprawdzi się na wiele sezonów użytkowania. Wąż ma 30 m długości i 1/2 cala średnicy.

Uniwersalny wąż ogrodowy z serii ECONOMIC od marki VERTO. Wyróżnia się trójwarstwową jakością, która z powodzeniem sprawdzi się na wiele sezonów użytkowania. Wąż ma 30 m długości i 3/4 cala średnicy.

Uniwersalny wąż ogrodowy z serii ECONOMIC od marki VERTO. Wyróżnia się trójwarstwową jakością, która z powodzeniem sprawdzi się na wiele sezonów użytkowania. Wąż ma 50 m długości i 1/2 cala średnicy.

Uniwersalny wąż ogrodowy z serii ECONOMIC od marki VERTO. Wyróżnia się trójwarstwową jakością, która z powodzeniem sprawdzi się na wiele sezonów użytkowania. Wąż ma 50 m długości i 3/4 cala średnicy.

Praktyczny i wygodny w użytkowaniu zwijacz dla każdego entuzjasty ogrodu, który ceni porządek oraz przestrzeń wolną od nadprogramowych akcesoriów. Zestaw składa się z: 20 m węża z 2 m przedłużeniem i średnicą 1/2cala, zraszacza prostego, przyłączy do kranu, złączek oraz systemu blokującego, ułatwiającego użytkowanie produktu.

Wiadro budowlane TOPEX o pojemności 12 l. Wykonane z metalu, zabezpieczone przed korozją poprzez ocynkowanie. Uchwyt metalowy. 

Wózek umożliwiający wygodne transportowanie węża, dzięki parze dużym kołom, wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jego konstrukcja dodatkowo została wzmocniona na bokach. Wąż można wygodnie nawinąć na bęben zamocowaną korbą z wygodną rękojeścią. Wózek posiada również nóżkę, która zapewnia mu pewne podparcie. 

Elektroniczny wyłącznik czasowy do kranów od ogrodowej marki VERTO. Urządzenie intuicyjne oraz proste w obsłudze, pozwalające na kontrolowanie strumienia wody i oferujące większą wydajność systemu nawadniania.

Manualny wyłącznik czasowy do kranów od ogrodowej marki VERTO. Urządzenie intuicyjne oraz proste w obsłudze, pozwalające na kontrolowanie strumienia wody i oferujące większą wydajność systemu nawadniania.

Zestaw czterech praktycznych elementów od marki VERTO, które są niezbędne w systemach nawadniania ogrodu lub działki. Akcesoria dedykowane do montażu z wężem lub kranem o średnicy 1/2".

Zestaw czterech praktycznych elementów od marki VERTO, które są niezbędne w systemach nawadniania ogrodu lub działki. Akcesoria dedykowane do montażu z wężem lub kranem o średnicy 1/2".