Sekatory ogrodowe do przycinania roślin oraz gałęzi, nożyce do żywopłotu.

Sekatory i nożyce 

Wielopozycyjne nożyce do trawy marki VERTO, posiadające możliwość pełnego obrotu ostrzy 360st. Narzędzie niezbędne podczas porządków ogrodowych, dla każdego wymagającego entuzjasty swojego trawnika. Nożyce wyposażone w ostrze o długości 130 mm. 

Wielopozycyjne nożyce do trawy marki VERTO, posiadające możliwość pełnego obrotu ostrzy 360st. Narzędzie niezbędne podczas porządków ogrodowych, dla każdego wymagającego entuzjasty swojego trawnika. Nożyce wyposażone w ostrze o długości 130 mm. 

Nożyce do żywopłotu z teleskopowymi ramionami z możliwością rozkładania 670 – 880 mm od marki VERTO to idealne rozwiązanie dla każdego profesjonalisty oraz entuzjasty ogrodnictwa. Wyposażone w wytrzymałe faliste ostrze o długości 200 mm, osadzone na klasycznej konstrukcji, pomogą wygodnie przeprowadzić wszystkie niezbędne prace.

Nożyce do żywopłotu proste VERTO o długości 550 mm. Ostrze o długości 185 mm. Gumowane rękojeści o ergonomicznym kształcie dobrze leżą w dłoni i nie wyślizgują się, co podnosi komfort pracy.

Prosty w obsłudze oraz niezbędny w ogrodzie sekator od marki VERTO, funkcjonujący w oparciu o wygodny system akumulatorowy. Narzędzie kompatybilne jest z bateriami litowo-jonowymi o mocy 7,2V i pojemności 1,3Ah. Umożliwia pracę z gałęziami o średnicy 16 mm. Na korpusie ma wbudowany włącznik off/on i jest wyprofilowany pod kątem dopasowania do dłoni.

Praktyczny trymer ogrodowy 2w1  od marki VERTO, zasilany akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 7,2V i pojemnością 1,3Ah. Na korpusie posiada wygodny wskaźnik naładowania baterii. Urządzenie wyposażone jest w zestaw dwóch przydatnych końcówek trymera do trawy i nożyc do krzewów i żywopłotów.

Sekator do gałęzi z systemem by-pass, przeznaczony do maksymalnej średnicy cięcia 30 mm. Ostrza z nieprzywierającą powłoką oraz ostrze przeznaczone do świeżego drewna sprawiają, że sekator odporny jest na spływające soki roślin, które nie osadzają się na powierzchni metalu i tym samym, nie spowalniają porządków w ogrodzie.

Sekator do gałęzi z systemem kowadełkowym, wyposażony w długie ramiona, umożliwiające sięgnięcie do dalej lub wyżej umieszczonych roślin. Narzędzie przystosowane jest do cięcia roślin o średnicy nie większej niż 45 mm.

Sekator do gałęzi z systemem by-pass, wyposażony w długie, lekkie ramiona teleskopowe, umożliwiające sięgnięcie do dalej lub wyżej umieszczonych roślin. Narzędzie charakteryzuje się zębatą przekładnią dźwigni, zwiększającą moc nacisku o 40%, ułatwiającą i przyspieszającą pracę. Maksymalna średnica cięcia 45 mm.

Sekator do gałęzi z systemem by-pass, wyposażony w długie, lekkie ramiona teleskopowe, umożliwiające sięgnięcie do dalej lub wyżej umieszczonych roślin. Narzędzie charakteryzuje się zębatą przekładnią dźwigni, zwiększającą moc nacisku o 20%, ułatwiającą i przyspieszającą pracę. Maksymalna średnica cięcia 35 mm.

Sekator do gałęzi z systemem by-pass, przeznaczony do maksymalnej średnicy cięcia 35 mm. Ostrza z nieprzywierającą powłoką oraz ostrze przeznaczone do świeżego drewna sprawiają, że sekator odporny jest na spływające soki roślin, które nie osadzają się na powierzchni metalu i tym samym, nie spowalniają porządków w ogrodzie.

Sekator do gałęzi z systemem by-pass oraz zębatą przekładnią dźwigni, zwiększającą siłę nacisku o nawet 40%. Przeznaczony do maksymalnej średnicy cięcia 30 mm. Ostrza z nieprzywierającą powłoką oraz ostrze przeznaczone do świeżego drewna sprawiają, że sekator odporny jest na spływające soki roślin, które nie osadzają się na powierzchni metalu i tym samym,...

Jednoręczny sekator z systemem kowadełkowym z grzechotką od ogrodniczej marki VERTO. Narzędzie przystosowane dla osób prawo i leworęcznych. Ostrze o długości 50 mm pokryte powłoką PTFE, która zapewnia ochronę przed korozją oraz umożliwia cięcie również mokrych gałązek, roślin czy łodyg. Maksymalna średnica cięcia wynosi aż 20 mm.

Ogrodowy sekator uniwersalny przeznaczony do roślin o maksymalnej średnicy cięcia 10 mm. Jednoręczne narzędzie o długości 185 mm marki VERTO, charakteryzujące się trwałością oraz niezawodnością – dla profesjonalistów i entuzjastów ogrodnictwa.

Jednoręczny sekator z systemem uniwersalnym od ogrodniczej marki VERTO. Narzędzie przystosowane dla osób prawo i leworęcznych. Odpowiednio zaprojektowane ostrze o długości 50 mm zostało pokryte powłoką PTFE, która zapewnia ochronę przed korozją oraz umożliwia cięcie również mokrych gałązek, roślin czy łodyg. Maksymalna średnica cięcia wynosi aż 18 mm.

Ogrodowy sekator uniwersalny przeznaczony do roślin o maksymalnej średnicy cięcia 12 mm. Jednoręczne narzędzie o długości 210 mm marki VERTO, charakteryzujące się trwałością oraz niezawodnością – dla profesjonalistów i entuzjastów ogrodnictwa.

Nożycowy sekator uniwersalny przeznaczony do roślin o maksymalnej średnicy cięcia 15 mm. Jednoręczne narzędzie o długości 220 mm marki VERTO, charakteryzujące się trwałością oraz niezawodnością – dla profesjonalistów i entuzjastów ogrodnictwa.

Sekatory ogrodowe do przycinania roślin oraz gałęzi, nożyce do żywopłotu.