Narzędzie do pracy w ogrodzie takie jak grabie, łopaty, kosiarki, sekatory itp.

Narzędzia ogrodowe 

na stronę

Moc znamionowa: 500 W. Zasilanie: 230V~50Hz. Zakres prędkości obrotowej 16000 min-1. Wydatek powietrza 2,2 m3/min. Pojemność worka 0,6 l. Klasa ochronności II. 

Niezbędne w każdym ogrodzie narzędzie do grabienia zalegających liści oraz obumarłych roślin. Grabie typu wachlarzowego, wyposażone w zestaw 25 elastycznych i trwałych zębów z tworzywa sztucznego. Ich całkowita długość wynosi 164, 5 cm. Trzonek wykonano z solidnego drewna o antybakteryjnych właściwościach.

Grabie ogrodowe nitowane VERTO bardzo przydatne podczas prac ogrodowych. Posiadają nitowaną głowicę z 16 zębami. Trzonek wykonany z mocnego drewna. Marka VERTO skierowana jest do prac ogrodowych.

Grabie typu wachlarzowego o całkowitej długości 166 cm. Składają się na 21 sztuk blaszanych zębów, które dzięki zachowaniu odpowiednim odległościom oraz specjalnemu wygięciu – umożliwiają łatwe i wygodne zagrabianie. Narzędzie wyposażone jest także w solidny, drewniany trzonek o antybakteryjnych właściwościach.

Praktyczne grabie wachlarzowe z nowoczesnym, teleskopowym trzonkiem. Narzędzie do pracy w ogrodzie posiadające 15 drucianych, solidnych zębów z wbudowanym systemem regulacji. W zależności od rodzaju zgrabianych materiałów, możliwa jest zmiana odległości pomiędzy zębami. To przydatna opcja, która ułatwi oraz przyspieszy wykonywaną pracę.

Grabki ogrodowe o całkowitej długości 340 mm. Praktyczne narzędzie dedykowane do pracy w przydomowym ogrodzie. Ich poręczny kształt sprawdzi się przy starannej pielęgnacji rabatek oraz upraw ziół, owoców czy warzyw.

Moc: 1,4 kW/1,9kM. Obroty max. 8500/min. Pojemność zbiornika na paliwo 1,2l. Zakres koszenia 255/460 mm.

Praktyczne narzędzie ogrodowe 3w1 o całkowitej długości 340 mm. Motyczka, pazurki oraz łopatka dedykowane do pracy w przydomowym ogrodzie. Ich poręczny kształt sprawdzi się przy starannej pielęgnacji rabatek oraz upraw ziół, owoców czy warzyw.

Praktyczne narzędzie ogrodowe 2w1 o całkowitej długości 340 mm. Motyczka sercówka i pazurki z dwoma zębami dedykowane do pracy w przydomowym ogrodzie. Ich poręczny kształt sprawdzi się przy starannej pielęgnacji rabatek oraz upraw ziół, owoców czy warzyw, a także pozwoli zaoszczędzić cenne miejsce w warsztacie.

Klasyczna motyka niezbędna do prac ogrodowych i rolnych o całkowitej długości 120 cm. Jej głowica została wykonana z wysokiej jakości stali, a trzonek powstał z drewna o odpowiedniej giętkości oraz trwałości. Część robocza motyki ma długość 16 cm.

Wielopozycyjne nożyce do trawy marki VERTO, posiadające możliwość pełnego obrotu ostrzy 360st. Narzędzie niezbędne podczas porządków ogrodowych, dla każdego wymagającego entuzjasty swojego trawnika. Nożyce wyposażone w ostrze o długości 130 mm. 

Wielopozycyjne nożyce do trawy marki VERTO, posiadające możliwość pełnego obrotu ostrzy 360st. Narzędzie niezbędne podczas porządków ogrodowych, dla każdego wymagającego entuzjasty swojego trawnika. Nożyce wyposażone w ostrze o długości 130 mm. 

Nożyce do żywopłotu z teleskopowymi ramionami z możliwością rozkładania 670 – 880 mm od marki VERTO to idealne rozwiązanie dla każdego profesjonalisty oraz entuzjasty ogrodnictwa. Wyposażone w wytrzymałe faliste ostrze o długości 200 mm, osadzone na klasycznej konstrukcji, pomogą wygodnie przeprowadzić wszystkie niezbędne prace.

Nożyce do żywopłotu proste VERTO o długości 550 mm. Ostrze o długości 185 mm. Gumowane rękojeści o ergonomicznym kształcie dobrze leżą w dłoni i nie wyślizgują się, co podnosi komfort pracy.

Silnik o mocy 2.800 W. Prędkość nadmuchu 275 km/h. Wydajność zasysania 13 m3/min. Stopień rozdrabniania 10:1. Pojemność worka 45 litrów. 

Pazurki ogrodowe o całkowitej długości 365 mm. Praktyczne narzędzie dedykowane do pracy w przydomowym ogrodzie. Ich poręczny kształt sprawdzi się przy starannej pielęgnacji rabatek oraz upraw ziół, owoców czy warzyw.

Piła ogrodowa VERTO ze składanym ostrzem. Wydajne uzębienie 7 TPI usprawnia pracę narzędziem. Przycisk blokowania ostrza ułatwia składanie piły. Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego pokryty antypoślizgowym materiałem zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Specjalny kształt rękojeści chroni dłoń przed zranieniem.

Wielozadaniowa piła płatnica o długości ostrza 450 mm, oferowana w zestawie z praktycznym pokrowcem. Posiada trójstronnie ostrzone oraz hartowane zęby. Ich rozstaw – 7 zębów na cal, ułatwia oraz przyspiesza pracę, jednocześnie pozwalając osiągnąć większą precyzję cięcia. Ostrze pokryte PTFE umożliwia z kolei gładkie przecinanie drewna wzdłuż słojów.

Przyłącze do kranu marki VERTO umożliwiające montaż z wężem ogrodowym o dwóch średnicach: 1/2-3/4 cala. 

Trwały łącznik z tworzywa sztucznego, przystosowany do węża o średnicy 1/2 cala. To praktyczny i niezbędny element w skrzynce narzędziowej każdego ogrodnika. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne oraz słynie z wieloletniej trwałości.

Trwały łącznik z tworzywa sztucznego, przystosowany do węża o średnicy 3/4 cala. To praktyczny i niezbędny element w skrzynce narzędziowej każdego ogrodnika. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne oraz słynie z wieloletniej trwałości.

Czterozaworowy rozdzielacz od ogrodniczej marki VERTO to przyłącze zwiększające kilkukrotnie możliwości jednego źródła wody. Pozwala na podłączenie do kranu czterech węży, ułatwiając tym samym obowiązki w ogrodzie.

Czterozaworowy rozdzielacz od ogrodniczej marki VERTO to przyłącze zwiększające kilkukrotnie możliwości jednego źródła wody. Pozwala na podłączenie do kranu czterech węży, ułatwiając tym samym obowiązki w ogrodzie.

Narzędzie do pracy w ogrodzie takie jak grabie, łopaty, kosiarki, sekatory itp.