Ospel Gazela to idealny zestaw produktów dla osób ceniących oryginalność wnętrz, pragnących posiadać osprzęt nowoczesny, o subtelnych kształtach, a jednocześnie niezawodny i bezpieczny. Prezentowana seria jest serią modułową pozwalającą na tworzenie zestawów wielokrotnych, co w obecnym czasie staje się powoli standardem. Wyłączniki i gniazdka zostały wyposażone w samopowrotne pazurki, dzięki którym produkt zostaje trwale umieszczony w ścianie. Sam montaż produktów odbywa się w bardzo prosty i łatwy sposób, dzięki zastosowaniu systemu zatrzaskowego, jak i również przez zastosowanie zacisków bezgwintowych. System zatrzaskowy pozwala na szybkie połączenie mechanizmu z ramkami i klawiszem oraz na szybki demontaż np.: w przypadku remontu mieszkania. Z kolei stosując zaciski bezgwintowe klienci mają możliwość łatwego wprowadzenia, a także usunięcia przewodu z wejścia mechanizmu. Dodatkowym udogodnieniem jest zastosowanie na mostku mocującym przetłoczenia umożliwiającego schowanie kołnierza puszki do regipsów, co w konsekwencji zapewnia idealne przyleganie produktu do ściany. W tej serii zostało wykonane również zintegrowane podświetlenie, co wyeliminowało konieczność stosowania przewodów zasilających neonówkę, które niejednokrotnie utrudniały montaż. Gazela wykonana jest z wysokiej jakości tworzywo gwarantujące trwałość barwy, idealnie gładką powierzchnię pozwalającą na łatwe utrzymanie czystości oraz odporność na zarysowania. Kolory: biały, srebro + tytan, satyna + satyna.

Gazela 

na stronę

Czujnik ruchu dopasowany do montowanego osprzętu. Czujnik do montażu podtynkowego. Przykładowe zastosowanie: załączanie oświetlenia schodowego, w pomieszczeniu, partii holu itp.

Gniazdo pojedyncze do rozprowadzania instalacji nagłośnienia w domach, restauracjach, salach konferencyjnych. Przyłącza samozaciskowe.

Gniazdo podwójne do rozprowadzania instalacji nagłośnienia w domach, restauracjach, salach konferencyjnych. Przyłącza samozaciskowe.

Gniazdo podwójne z uziemieniem (z bolcem). Nie nadaje się do montażu w ramce. Gniazdo wyposażone w przesłony. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi.

Gniazdo pojedyncze z uziemieniem (z bolcem). Gniazdo wyposażone w przesłony. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi.

Gniazdo stosowane do instalacji przelotowej (wejście-wyjście), służy do podłączenia telewizji i radia. Stworzenie instalacji antenowej składającej się z kilku gniad przelotowych, umożliwia odbiór telewizji w kilku pomieszczeniach.

Gniazdo umieszczone na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia telewizji, telewizji satelitarnej i radia. Zastosowanie: nieograniczone (instalacje hotelowe, instalacje telewizji kablowej).

Gniazdo umieszczone na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia telewizji z dekoderem z możliwością nagrywania. Zastosowanie: nieograniczone (instalacje hotelowe, instalacje telewizji kablowej).