Pianki, kleje, silikony itp.

Chemia budowlana 

na stronę

Uszczelniacz dekarski oparty na elastomerach bitumicznych. Zawiera rozpuszczalniki. Doskonała przyczepność do wielu powierzchni, w tym bitumicznych, np. papy. Przeznaczony do uszczelniania szpar i pęknięć w pokryciach dachowych, naprawy rynien i rur odprowadzających, klejenia na zimno wszelkich typów pap, spoinowania fug o ruchomości maksymalnie do 10%.

Jednoskładnikowy plastyczny uszczelniacz oparty na poliizobutylenie. Nie zabarwia krawędzi powierzchni porowatych. Po 24 godzinach tworzy gładki i sprężysty naskórek, który można malować. Pod naskórkiem pozostaje trwale plastyczny. Przeznaczony do uszczelnienia spoin o nieznacznej ruchomości (max. do 7%) w murach, przy framugach okiennych lub drzwiowych,...

Klej neoprenowy o wysokiej sile spajania, przeznaczony do klejenia listew, paneli i innych elementów dekoracyjnych z drewna, tworzyw sztucznych, ceramiki, metali i materiałów izolacyjnych. Zastępuje gwoździe i wkręty.

Wysoce elastyczny klej-uszczelniacz na bazie polimerów hybrydowych SMX do zastosowań wewnętrzych i zewnętrznych. Klei również wilgotne materiały.

Trwale elastyczny klej-uszczelniacz hybrydowy nowej generacji o ekstremalnie wysokiej sile spojenia początkowego. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do wszelkich podłoży budowlanych, może być aplikowany nawet na wilgotnych powierzchniach. Praktycznie bezwonny i neutralny chemicznie - nie zawiera rozpuszczalników, silikonów, ani izocyjanianów....

Krystalicznie przezroczysty, elastyczny klej-uszczelniacz na bazie polimerów hybrydowych SMX do zastosowań wewnętrzych i zewnętrznych. Klei również wilgotne materiały.

Pojemność: 700ml. Dane: dokonała struktrura piany, dobra przyczepność, wysoka wydajność, krótki cza utwardzania, wysoki stosunek jakości do ceny.

Niskoprężna pianka montażowo-uszczelniająca o doskonałej przyczepności do typowych materiałów budowlanych: drewna, PCV, aluminium, w tym również pokrytego powłokami proszkowymi, muru, cegły, betonu, kamienia, powierzchni szkliwionych, itp. Opatentowany aplikator Genius Gun zapewnia precyzyjne dozowanie, umożliwia wygodną i bezpieczną pracę jedną ręką i...

Niskorozprężna pianka montażowo-uszczelnia jąca o podwyższonej wydajności i doskonałej przyczepności do typowych materiałów budowlanych: drewna, PCV, aluminium, w tym również pokrytego powłokami proszkowymi, muru, cegły, betonu, kamienia, powierzchni szkliwionych, itp. W miejscach trudno dostępnych dzięki specjalnej konstrukcji aplikatora możliwe jest...

Jednoskładnikowa poliuretanowa pianka montażowo-uszczelniająca o doskonałej przyczepności do większości materiałów budowlanych. Dzięki znakomitym własnościom wypełniającym i izolującym znajduje szerokie zastosowanie w pracach montażowych i wykończeniowych. 

Pistoletowa pianka montażowo-uszczelniająca o doskonałej przyczepności do większości materiałów budowlanych przeznaczona do uszczelniania stolarki okiennej i drzwiowej z drewna, PCV i aluminium, wypełniania i izolacji przepustów kablowych i rurowych, wypełniania i wygłuszania ścian działowych, elementów prefabrykowanych w konstrukcjach szkieletowych oraz...

Pistoletowa pianka montażowo-uszczelniająca o niskiej rozprężalności, dużej gęstości po utwardzeniu i doskonałej przyczepności do większości materiałów budowlanych, m.in. do muru, cegły, betonu, kamienia, drewna, PCV, aluminium, polistyrenu, itp. Charakteryzuje się wysoką izolacyjnością termiczną i akustyczną potwierdzoną badaniami instytutu i.f.t....

Efektywny i niezawodny preparat, po wyschnięciu tworzący odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję, przewodzącą prąd warstwę cynku o wysokiej czystości (98%). Może być stosowany bezpośrednio na skorodowane elementy. Ze względu na swoje elektrostatyczne właściwości przy aplikacji skutecznie pokrywa brzegi, krawędzie i inne niewielkie elementy.

Efektywny i niezawodny preparat, po wyschnięciu tworzący odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję, przewodzącą prąd warstwę cynku. Może być stosowany bezpośrednio na skorodowane elementy. Ze względu na swoje elektrostatyczne właściwości przy aplikacji skutecznie pokrywa brzegi, krawędzie i inne niewielkie elementy.

Uniwersalny preparat do czyszczenia i konserwacji urządzeń elektrycznych. Przeciwdziała utlenieniu, korozji i zawilgoceniu. Zmniejsza straty na stykach elektrycznych.