Latarki LED, czołowe, ręczne, akumulatorowe oraz inne.

Latarki 

na stronę

Wykonana z aluminium, odporna na wodę, wstrząsy i kurz. Technologia CREE LED, żywotność żarówki do 100 000 godzin. Zasięg: 200m, czas pracy 20 godzin. 3 tryby świecenia: oszczędzający, mocny i migający. Zasilanie: 1 bateria AA.

Zasilanie: baterie 2xAAA (brak w zestawie). Źródło światła: 8xLED. Kolor: srebrny.

Zasilanie: baterie 2xAAA (brak w zestawie). Źródło światła: 1xCREE Q5. Kolor: srebrny.

Latarka wykonana z aluminium lotniczego. Zasięg światła 400 m. Nowa generacja super jasnych LED o żywotności 100 000 godz. Żarówka CREE Q5 5W. Norma wodoodporności IPX3. Trzy tryby świecenia : mocny, oszczędny (50%), migający. Mała, lekka i wygodna do noszenia. Zasilanie 3x bateria AAA (nie załączone). Czas pracy do 20 godzin. 

Źródło światła: CREE LED 3W. Obudowa wykonana z aluminium lotniczego. Zasięg do 200 metrów. Diody LED o przedłużonej żywotności do 100 000 godzin świecenia. 2 tryby świecenia: stałe i migające. Długi czas pracy do 15 godzin. Mała, lekka i wygodna do noszenia. Mocne, skupione źródło światła - nie świeci prosto w oczy. Funkcja regulacji skupienia światła...

Lampka czołowa zakładana na pasy do głowy bardzo wygodna i energooszczędna wyposażona w 1 diodę led o bardzo dużej mocy. 1 żarówka LED 1W o dużej mocy. Baterie 3xAAA. 3 opcje świecenia. Regulacja 90 st.

Materiał: ABS - odporna na uderzenia. Moc: 1W. Funkcje: trzy tryby świecenia. Materiał: pokrycia wodoszczelny. Diody: 1 szt. dużej mocy. Rodzaj baterii: AAA x 3szt.

Kompaktowa i poręczna obudowa. 15 białych diod LED + 12 dodatkowych diod z funkcją lampki do czytania. Tryby świecenia: 5 LED - 15 LED - 12 LED. Wyłączenie silne, jasne światło o zasięgu 100 m. Obrotowa rączka i pasek do przenoszenia. Energooszczędna. Długi czas pracy do 10 godz. Wbudowany akumulator. Ładowarka sieciowa i samochodowa. Czas ładowania 8-10...

Kompaktowa i poręczna obudowa. 15 białych diod LED + 12 dodatkowych diod z funkcją lampki do czytania. Tryby świecenia: 5 LED - 15 LED - 12 LED. Wyłączenie silne, jasne światło o zasięgu 100 m. Obrotowa rączka i pasek do przenoszenia. Energooszczędna. Zasilanie: baterie 3xAA.

Zasilanie: baterie 2xAA (brak w zestawie). Źródło światła: 1xLED. Kolor: czarny.