Gniazda i łączniki firmy Berker. Serie: Kwadrat, Q1, Q3, K1, K5, B3, B7, R1, R3, R Classic. Najwyższa jakość polecana przez instalatorów.

Berker 

na stronę

Funkcja scen świetlnych (włączone/wyłączone) w połączeniu z radiowym klawiszem BLC. Z wejściem do rozszerzeń BLC, rozszerzeń czujnika ruchu BLC i łącznika przyciskowego (zest. zwierny). Do nasadki czujnika ruchu oraz obecności BLC. Z zabezpieczeniem przed zwarciem i przeciążeniem (bezpiecznik elektroniczny). Regulacja poprzez wycinanie fazy.

Z dodatkowymi wejściami sterującymi. Wymagany jest przewód neutralny. Z oddzielnym zasilaniem sieciowym. Do włączania 2 silników żaluzji/rolet. Z wejściem centralnym do np. łącznika czasowego RolloTec®. Z zaciskami śrubowymi. Montaż na szynie DIN.

Wymagany jest przewód neutralny. Z oddzielnym zasilaniem sieciowym. Do włączania 2 silników żaluzji/rolet. Z wejściem centralnym do np. łącznika czasowego RolloTec®. Z zaciskami śrubowymi.

Wymagany jest przewód neutralny. Z oddzielnym zasilaniem sieciowym. Do włączania 2 silników żaluzji/rolet. Z wejściem centralnym do np. łącznika czasowego RolloTec®. Z zaciskami śrubowymi. Montaż na szynie DIN.

Z dodatkowymi wejściami sterującymi. Wymagany jest przewód neutralny. Z oddzielnym zasilaniem sieciowym. Do włączania 2 silników żaluzji/rolet. Z wejściem centralnym do np. łącznika czasowego RolloTec®. Z zaciskami śrubowymi.

Jako rozszerzenie do sterowników BLC. Do klawisza BLC z 2 zasadami obsługi. Z zaciskami śrubowymi.

Funkcja scen świetlnych (włączone/wyłączone, nastawienie jasności) w połączeniu z radiowym klawiszem BLC. Z wejściem do rozszerzeń BLC, rozszerzeń czujnika ruchu BLC i łącznika przyciskowego (zest. zwierny). Do nasadki czujnika ruchu oraz obecności BLC. Z możliwością zapamiętania jasności załączenia. Z płynnym startem oszczędzającym lampy. Z...

Przy osiągnięciu zadanej siły wiatru zestyk zostaje zamknięty. Do ochrony przed zbyt silnym wiatrem np. żaluzji, markiz itp.

Maksymalna moc załączalna 1 silnik 1000 W. Bez podłączenia przewodu neutralnego. Funkcja scen świetlnych (podniesione / opuszczone) w połączeniu z radiowym klawiszem RolloTec®. Z 2 mechanicznie ryglującymi zestykami zwiernymi. Bez wejść rozszerzenia 230 V. Do sterowania indywidualnego lub jako sterownik centralny.

Z wejściem do rozszerzeń BLC, rozszerzeń czujnika ruchu BLC i łącznika przyciskowego (zest. zwierny). Do klawisza BLC i radiowego klawisza BLC z 2 zasadami obsługi. Z możliwością zastosowania jako łącznik przekaźnikowy przyciskowy. Ze sterowanym czasowo opóźnieniem zestykiem przekaźnikowym OWK dla np, napędu zaworu, termostatu, wentylatora.. Do nasadek...

Lampy żarowe i WN lampy halogenowe 1000 W; transformatory elektroniczne 750 W; transformatory konwencjonalne 500 VA; lampy fluorescencyjne w połączeniu podwójnym 1000 VA; lampy fluorescencyjne nieskompensowane 500 VA; lampy fluorescencyjne skompensowane równolegle 400VA.

Zestaw uszczelek: do gniazd z samozamykającą się pokrywą, do łączników 3 pozycyjnych, do łaczników żaluzjowych obrotowych, do ściemniaczy obrotowych, do regulatora obrotów. Wykorzystywany w seriach Q.1, K.1, K.5.

Zestaw uszczelek z przykręcanym elementem mocującym IP44. Do łączników klawiszowych: uniwersalnego, krzyżowego, 2 biegunowego do łącznika klawiszowego przyciskowego, do przycisku z portem magistralnym 1− krotnego, do przycisku grupowego z portem mag. 1−krotne. Wykorzystywany w seriach Q.1, K.1, K.5.

Gniazda i łączniki firmy Berker. Serie: Kwadrat, Q1, Q3, K1, K5, B3, B7, R1, R3, R Classic. Najwyższa jakość polecana przez instalatorów.