Przetworniki przeznaczone są do pomiaru temperatury za pomocą zewnętrznego czujnika temperatury i przekształcania mierzonej wielkości do unifikowanego analogowego wyjściowego sygnału prądowego.

Przetworniki pomiarowe 

AC-1I 5A - jednofazowy 5A AC. AC-1I 15A -  jednofazowy 15A AC / 20A DC. Bezpośredni. Do współpracy z przekładnikiem prądowym. Moduł AC-1I przeznaczony jest do pomiaru natężenia prądu zmiennego lub stałego i przekształcania mierzonej wielkości do unifikowanego analogowego wyjściowego sygnału prądowego w zakresie 4÷20 mA. 

Przetwornik AT-1I przeznaczony jest do pomiaru temperatury za pomocą zewnętrznego czujnika temperatury i przekształcania mierzonej wielkości do unifikowanego analogowego wyjściowego sygnału prądowego w zakresie 4÷20 mA.

Przetwornik AT-2I przeznaczony jest do pomiaru temperatury za pomocą zewnętrznego czujnika temperatury i przekształcania mierzonej wielkości do unifikowanego analogowego wyjściowego sygnału prądowego w zakresie 4÷20 mA.

Przetwornik AT-2U przeznaczony jest do pomiaru temperatury za pomocą zewnętrznego czujnika temperatury i przekształcania mierzonej wielkości do unifikowanego analogowego wyjściowego sygnału napięciowego w zakresie 0÷10V.

Przetwornik AT-3I przeznaczony jest do pomiaru temperatury za pomocą zewnętrznego czujnika temperatury PT-100 i przekształcania mierzonej wielkości do unifikowanego analogowego wyjściowego sygnału prądowego w zakresie 4÷20 mA.

Moduł AV-1I przeznaczony jest do pomiaru napięcia i przekształcania mierzonej wielkości do unifikowanego analogowego wyjściowego sygnału prądowego w zakresie 4÷20 mA..

MB-1I-1 5A - jednofazowy 5A AC. Do współpracy z przekładnikiem prądowym. MB-1I-1 15A - jednofazowy 15A AC / 20A DC. Bezpośredni. Przetwornik MB-1I-1 przeznaczony jest do pomiaru natężenia prądu zmiennego lub stałego i wymiany danych za pomocą portu RS485 zgodnie z protokołem MODBUS RTU.

Przetwornik MB-1U-1 przeznaczony jest do pomiaru napięcia i wymiany danych za pomocą portu RS485 zgodnie z protokołem MODBUS RTU.  

MB-3I-1 5A - jednofazowy 5A AC. Do współpracy z przekładnikiem prądowym. MB-3I-1 15A - jednofazowy 15A AC / 20A DC. Bezpośredni. Przetwornik MB-3I-1 przeznaczony jest do pomiaru natężenia prądu zmiennego lub stałego i wymiany danych za pomocą portu RS485 zgodnie z protokołem MODBUS RTU.

Przetwornik MB-3U-1 przeznaczony jest do pomiaru napięcia trójfazowego i wymiany danych za pomocą portu RS485 zgodnie z protokołem MODBUS RTU. 

Przetworniki przeznaczone są do pomiaru temperatury za pomocą zewnętrznego czujnika temperatury i przekształcania mierzonej wielkości do unifikowanego analogowego wyjściowego sygnału prądowego.