Czujniki do systemu Xcomfort.

Czujniki 

Wykrywa ruch wewnątrz pomieszczenia i wysyła drogą radiową sygnał sterujący do innych odbiorników. Urządzenie ma dwa kanały A i B. Kanał A może być uruchamiany z opóźnieniem. Urządzenie jest zasilane z dwóch baterii (AAA) lub z sieci.

Przebywanie zbyt blisko w trakcie działania sygnały dźwiękowego może powodować uszkodzenie słuchu. Żeby zmienić zasilanie czujnika na 230V, należy użyć adaptera 110770.

Czujnik może być wykorzystywany w systemach wentylacyjnych mieszkań lub domów. Sprawdza poziom różnych substancji w powietrzu (dwutlenek węgla, dym papierosowy i inne) oraz informuje o tym panel sterujący, np. Room-Manager. Czujnik współpracuje z nadajnikiem z wejściami analogowymi CAEE-02/01.

Przebywanie zbyt blisko w trakcie działania sygnały dźwiękowego może powodować uszkodzenie słuchu. Czujnik współpracuje z nadajnikiem z wejściami binarnymi (CBEU-02/02).

Czujnik zewnętrzny temperatury i wilgotności. Czujnik współpracuje z nadajnikiem z wejściami analogowymi CAAE-02/01.

Służy do monitorowania otwarcia drzwi i okien. Podłącza się go do nadajnika z wejściem binarnym (CBEU-02/02). Mocowany na ramie (styk zwierny).

Służy do monitorowania otwarcia drzwi i okien. Podłącza się go do nadajnika z wejściem binarnym (CBEU-02/02). Mocowany wewnątrz ramy (styk zwierny).

Czujniki do systemu Xcomfort.