Nadajniki do systemu Xcomfort.

Nadajniki 

Do podłączenia przycisku pojedynczego. Służy do zdalnego sterowania odbiornikami bezprzewodowymi i podłączonymi do nich urządzeniami. Zasilany jest z jednej baterii. Może być mocowany w dowolnym miejscu, np. na szafce nocnej. Pasuje do systemów: Berker, Merten, Kopp, Jung, Elko, Gira, Siemens, Busch-Jeager. Nadajnik do systemu 55x55 mm.

Do podłączenia przycisku podwójnego. Służy do zdalnego sterowania odbiornikami bezprzewodowymi i podłączonymi do nich urządzeniami. Zasilany jest z jednej baterii. Może być mocowany w dowolnym miejscu, np. na szafce nocnej. Pasuje do systemów: Berker, Merten, Kopp, Jung, Elko, Gira, Siemens, Busch-Jeager. Nadajnik do systemu 55x55 mm.

Do podłączenia przycisku poczwórnego. Służy do zdalnego sterowania odbiornikami bezprzewodowymi i podłączonymi do nich urządzeniami. Zasilany jest z jednej baterii. Może być mocowany w dowolnym miejscu, np. na szafce nocnej. Pasuje do systemów: Berker, Merten, Kopp, Jung, Elko, Gira, Siemens, Busch-Jeager. Nadajnik do systemu 55x55 mm.

Nadajnik zamienia sygnał analogowy na radiowy i wysyła do urządzeń sterujących. Może być wykorzystywany do zbierania informacji o natężeniu oświetlenia, wilgotności, czy temperaturze. Urządzenie zasilane jest z napięcia 12-24 V DC, z zasilacza 110772 lub 110773. Nadajnik można programować tylko w trybie COMFORT.

Można do niego podłączyć tradycyjny przycisk/łącznik przerabiając go na radiowy. Typ CBEU-02/02 z baterii CR2477N (duża pastylka). Można zamontować go w standardową puszkę lub obudowę innego urządzenia.

Steruje podłączonymi urządzeniami na podstawie temperatury mierzonej przez czujnik (265643). Może być używany do sterowania ogrzewaniem, roletami lub wysyłać informacje o wartości temperatury do paneli sterujących. Zasilany jest jedną baterią (CR2477N). Aparat można przykleić lub przykręcić do ściany. W komplecie brak czujnika temperatury (265643). W...

Można podłączyć do niego liczniki energii, gazu, wody, itp. wyposażone w wyjście zliczające w interfejsie S0. Wartości zliczane są przesyłane do Room Managera, w którym następuje analiza i wyświetlenie wyników zużycia w postaci wykresów. Urządzenie zasilane jest z napięcia 12-24V DC, z zasilacza 110772 lub 110773. Nadajnik można programować tylko w trybie...

Nadajniki do systemu Xcomfort.