• Berker 1
  • Berker 2
  • Berker 3

One.Platform to nowy rewolucyjny system opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które można zamontować ramki i elementy centralne większości serii Berker by Hager.

Element kompletny = mechanizm + klawisz lub płytka centralna + ramka

Rabaty za zakup produktów z tej serii:   500 PLN = 5%;   1000 PLN = 10%;   2000 PLN = 15%.  Rabat zostanie naliczony automatycznie w koszyku.

Mechanizmy One.Platform 

na stronę

Gniazdo pojedyncze do rozprowadzania instalacji nagłośnienia w domach, restauracjach, salach konferencyjnych. Przyłącza samozaciskowe.

Gniazdo pojedyncze do rozprowadzania instalacji nagłośnienia w domach, restauracjach, salach konferencyjnych. Przyłącza samozaciskowe.

Gniazdo głośnikowe do rozprowadzania instalacji nagłośnienia w domach, restauracjach, salach konferencyjnych. 

Gniazdo podwójne do rozprowadzania instalacji nagłośnienia w domach, restauracjach, salach konferencyjnych. Przyłącza samozaciskowe.

Gniazdo podwójne do rozprowadzania instalacji nagłośnienia w domach, restauracjach, salach konferencyjnych. Przyłącza samozaciskowe.

Gniazdo ekranowane 8 pinowe podwójne. Częstotliwość transmisji do 100 MHz. Kat. 5e, do wtyczki RJ45, kat. 6 na parach styków 1,2 i 7,8, z kątem nachylenia wyjścia 45°, z zaciskami LSA +.

Gniazdo ekranowane 8 pinowe. Częstotliwość transmisji do 100 MHz. Kat. 5e, do wtyczki RJ45, kat. 6 na parach styków 1,2 i 7,8, z kątem nachylenia wyjścia 45°, z zaciskami LSA +.

Gniazdo nieekranowane 8 pinowe podwójne. Częstotliwość transmisji do 100 MHz. Kat. 5. Do wtyczek: RJ11, RJ12, RJ45, ISDN., z kątem nachylenia wyjścia 45°, z zaciskami LSA +.

Gniazdo ekranowane 8 pinowe podwójne. Częstotliwość transmisji do 500 MHz. Kat. 6e, do wtyczki RJ45, z kątem nachylenia wyjścia 45°, z zaciskami LSA +.

Gniazdo ekranowane 8 pinowe. Częstotliwość transmisji do 500 MHz. Kat. 6e, do wtyczki RJ45, z kątem nachylenia wyjścia 45°, z zaciskami LSA +.

Gniazdo RTV 2xSAT końcowe dla instalacji analogowych i cyfrowych DVB-T. Do odbioru sygnału naziemnego i satelitarnego, przenoszenie napięcia DC na wyjściu SAT, do struktury gwiaździstej, 2 niezależne wejścia oraz wyjścia SAT, do dekoderów z dwoma wejściami SAT np: z funkcją, nagrywania, zaciski śrubowe.

Gniazdo RTV 2xSAT końcowe 4-wyjściowe dla instalacji analogowych i cyfrowych DVB-T. Do odbioru sygnału naziemnego i satelitarnego, przenoszenie napięcia DC na wyjściu SAT, do struktury gwiaździstej, 2 niezależne wejścia oraz wyjścia SAT, do dekoderów z dwoma wejściami SAT np: z funkcją, nagrywania, zaciski śrubowe.

Gniazdo umieszczane na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia telewizji i radia. Gniazdo RTV dla instalacji indywidualnych analogowych i cyfrowych DVB-T. Do odbioru sygnału naziemnego i kablowego, do struktury gwiaździstej, przenoszenie napięcia DC na wyjściu TV, z zaciskami śrubowymi.

Gniazdo stosowane do instalacji przelotowej (wejście-wyjście), służy do podłączenia telewizji i radia. Stworzenie instalacji antenowej składającej się z kilku gniad przelotowych, umożliwia odbiór telewizji w kilku pomieszczeniach. Gniazdo RTV przelotowe dla instalacji analogowych i cyfrowych DVB-T. Do odbioru sygnału naziemnego i kablowego, do struktury...

Gniazdo umieszczone na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia telewizji, telewizji satelitarnej i radia. Gniazdo RTV-SAT końcowe dla instalacji analogowych i cyfrowych DVB-T. Do odbioru sygnału naziemnego i satelitarnego, przenoszenie napięcia DC na wyjściu SAT, jedno wspólne wejście, zaciski śrubowe.

Gniazdo stosowane do instalacji przelotowej (wejście-wyjście), służy do podłączenia telewizji i radia. Stworzenie instalacji antenowej składającej się z kilku gniad przelotowych, umożliwia odbiór telewizji, telewizji satelitarnej w kilku pomieszczeniach. Gniazdo RTV-SAT przelotowe dla instalacji analogowych i cyfrowych DVB-T. Do odbioru sygnału naziemnego...