Seria modułowa Cosmo 45x45 potocznie zwana "mosaic", w której dzięki wykorzystaniu modułów 45x45 można zastosować kompatybilne wyroby różnych firm produkujących w systemie 45x45 oraz różne wyroby elektroniczne takie jak ściemniacze, włączniki z detektorem ruchu, łączniki zmierzchowe. System dedykowany dla stanowisk pracy i pomieszczeń biurowych. Kolor: biały. Osprzęt w wersji modul (brak ramek w komplecie). Element kompletny = mechanizm + ramka

Cosmo 45x45 

na stronę

Gniazdo umieszczane na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia telewizji i radia.

Gniazdo stosowane do instalacji przelotowej (wejście-wyjście), służy do podłączenia telewizji i radia. Stworzenie instalacji antenowej składającej się z kilku gniazd przelotowych, umożliwia odbiór telewizji w kilku pomieszczeniach.

Gniazdo pojedyncze z uziemieniem typu DATA (z bolcem). Wyposażone w blokadę torów prądowych.

Gniazdo umieszczone na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia telewizji, telewizji satelitarnej i radia.

Gniazdo umieszczone na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia telewizji, telewizji satelitarnej i radia. Posiada dwa gniazda satelitarne.

Gniazdo stosowane do instalacji przelotowej (wejście-wyjście), telewizji, telewizji satelitarnej i radia. Stworzenie instalacji antenowej składającej się z kilku gniazd przelotowych, umożliwia odbiór telewizji w kilku pomieszczeniach.

Przycisk przeznaczony do włączania dzwonka. Po naciśnięciu następuje mechaniczne odbicie przycisku. Rysunek dzwonka.

Przycisk przeznaczony do włączania oświetlenia. Po naciśnięciu następuje mechaniczne odbicie przycisku. Rysunek żarówki.

Ściemniacz sterowany klawiszem i dowolnym pilotem, możliwość programowania działania na wybrany przycisk pilota, symulacji obecności, samoczynnego wygaszania światła, 40-400W.

Łącznik pojedynczy, wyposażony w klawisz pojedynczy, posiada możliwość łączenia w obrębie pojedynczego obwodu, przez co działa na zasadzie przełącznika (sprężyna nie odbija z powrotem po puszczeniu przycisku).

Łącznik krzyżowy, to włącznik wstawiany pojedynczo lub w większej ilości pomiędzy dwa końcowe włączniki schodowe, przez co umożliwia stosowanie instalacji schodowej dla dowolnej ilości kondygnacji. Rysunek krzyża.

Łącznik schodowy, to łącznik stosowany w parach (parter – górne piętro). Łącznik ten stosuje się na klatkach schodowych – np. można włączyć światło na parterze, a po wejściu na górę wyłączyć je drugim przyciskiem. Rysunek schodów.

Łącznik podwójny wyposażony w 2 przyciski, przeznaczony do żyrandoli (podzielonych na 2 strefy). Posiada możliwość załączania dwóch różnych scen oświetlenia w pomieszczeniu.