Lista produktów producenta: Britop Lighting

BRITOP Lighting to polski producent lamp i żyrandoli. W swojej ofercie posiadają również kinkiety, regulowane spoty, lampki biurkowe, lampy podłogowe oraz oprawy schodowe. Firma ma swoją siedzibę w Bierawie i specjalizuje się głównie w nowoczesnym oświetleniu dekoracyjnym.

Nowoczesne oświetlenie BRITOP Lighting to przede wszystkim lampy wiszące z jednym lub kilkoma punktami świetlnymi, plafoniery sufitowe oraz ścienne kinkiety. Wszystkie modele wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak metal, drewno czy szkło. Gwarantuje to trwałość i niezmienny wygląd przez wiele lat użytkowania. Nowoczesne oświetlenie BRITOP Lighting może pełnić funkcję zarówno stylowych lamp kuchennych, żyrandoli nadających salonom współczesnego charakteru, jak i klimatycznego oświetlenia akcentującego.

BRITOP Lighting ma również w swojej ofercie kinkiety, które znakomicie uzupełniają głównego oświetlenie danego pomieszczenia. Kinkiety dostępne są w wielu wariantach oraz kilku opcjach kolorystycznych: bieli, ecru, chromie, satynie, szarości, złocie i czerni. Produkty wytwarzane są z metalu, a część z nich posiada wysokiej jakości abażur wykonany z tkaniny. Oferowane kinkiety posiadają intrygujące formy, dlatego dedykowane są w szczególności nowoczesnym wnętrzom.

LED LINE to seria oprawa schodowych firmy BRITOP Lighting. Oprawy te służą do oświetlenia schodów oraz ciągów komunikacyjnych. Nowością są oprawy LED Fortune w całości wykonane włoskiego lustra. Odbijająca światło powierzchnia doskonale prezentuje się w otoczeniu surowego betonu lub chropowatej cegły. Oprawy lustrzane mają proste kształty z których wydobywa się strumień świetlny po środku oprawy. Wydobywające się z nich w kierunkach bocznych, górnym i dolnym światło delikatnie rozjaśnia powierzchnię stopni jak ściany. W ofercie Britop znajdują się także oprawy Live i Magic, kierujące strumień światła jedynie w kierunku dolnym, co ogranicza efektu olśnienia osoby przechodzącej. Uzupełnieniem asortymentu są oprawy Informatico ze stali szlachetnej z możliwością graweru np. loga czy nazwy firmy lub oznaczeniem miejsca przeznaczenia, przydatne w budynkach użyteczności publicznej, łączące funkcję oświetlenia akcentującego z rolą informacyjną.

BRITOP Lightin to również oprawy typu SPOT, która główną zaletą jest możliwość skierowania światła w konkretnym kierunku. Możemy idealnie doświetlić miejsce, które wymaga większego natężenia światła lub wyeksponować wybrany element wystroju wnętrza. Strumień światła wydobywający się z lamp punktowych posiada kształt zbliżony do stożka, przez co dokładnie oświetla ściśle określony obszar. Spoty BRITOP Lighting występują także w formie wielopunktowych listew oświetleniowych do montażu sufitowego lub ściennego. Lampy takie mogą służyć jako oświetlenie ogólne, oświetlając skutecznie całe wnętrze.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.