Wyłączniki silnikowe serii PKZ firmy Moeller.

Wyłączniki silnikowe PKZ 

na stronę

Stopień ochrony IP: 65. Obudowa do nabudowania z czarno-szarym pokrętłem, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM0 wraz z akcesoriami (zależnie od wykonania).

Stopień ochrony IP: 40. Obudowa do wbudowania, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM0 wraz z akcesoriami.

Stopień ochrony IP: 65. Obudowa do nabudowania, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM0 wraz z akcesoriami (zależnie od wykonania).

Stopień ochrony IP: 65. Obudowa do nabudowania z membraną przyciskową, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM01 wraz z akcesoriami.

Stopień ochrony IP: 65. Obudowa do nabudowania z grzybkowym przyciskiem bezpieczeństwa, odryglowanie kluczykiem, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM01 wraz z akcesoriami.

Stopień ochrony IP: 65. Obudowa do nabudowania z grzybkowym przyciskiem bezpieczeństwa, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM01 wraz z akcesoriami.

Stopień ochrony IP: 65. Obudowa do nabudowania, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM01 wraz z akcesoriami. Blokowanie w pozycji 0, możliwość założenia do 3 kłódek.

Stopień ochrony IP: 65. Obudowa do nabudowania, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM01 wraz z akcesoriami. Blokowanie w pozycji 0, możliwość założenia do 3 kłódek. Do stosowanie z VHI.

Stopień ochrony IP: 55. Obudowa do wbudowania z membraną przyciskową, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM01 wraz z akcesoriami.

Stopień ochrony IP: 55. Obudowa do wbudowania z grzybkowym przyciskiem bezpieczeństwa, odryglowanie kluczykiem, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM01 wraz z akcesoriami.

Stopień ochrony IP: 65. Obudowa do wbudowania z grzybkowym przyciskiem bezpieczeństwa, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM01 wraz z akcesoriami.

Stopień ochrony IP: 65. Obudowa do wbudowania, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM01 wraz z akcesoriami. Blokowanie w pozycji 0, możliwość założenia do 3 kłódek.

Stopień ochrony IP: 65. Obudowa do wbudowania, umożliwia zabudowę wyłącznika silnikowego PKZM01 wraz z akcesoriami. Blokowanie w pozycji 0, możliwość założenia do 3 kłódek. Do stosowanie z VHI.

Zwiększa zdolność wyłączania wyłączników silnikowych PK(Z)M0 do 100 kA.

Styk pomocniczy do montazu bocznego, wersja NHI przeznaczona jest do montażu bocznego z prawej strony aparatu.

Przeznaczony do sygnalizacji położeniem styków i mechanicznym wskaźnikiem stanu wyłącznika silnikowego.

Przeznaczony do sygnalizacji położeniem styków i mechanicznym wskaźnikiem stanu wyłącznika silnikowego.

Przeznaczony do sygnalizacji położeniem styków i mechanicznym wskaźnikiem stanu wyłącznika silnikowego.

Zakres nastawny[A]: 0,1-0,16. Napięcie znamionowe izolacji: 690V. Samoczynne wyłączniki silnikowe PKZM0 przeznaczone są do ochrony odbiorników o prądzie znamionowym do 32 A.

Zakres nastawny[A]: 0,16-0,25. Napięcie znamionowe izolacji: 690V. Samoczynne wyłączniki silnikowe PKZM0 przeznaczone są do ochrony odbiorników o prądzie znamionowym do 32 A.

Zakres nastawny[A]: 0,25-0,4. Napięcie znamionowe izolacji: 690V. Samoczynne wyłączniki silnikowe PKZM0 przeznaczone są do ochrony odbiorników o prądzie znamionowym do 32 A.

Zakres nastawny[A]: 0,4 - 0,63. Napięcie znamionowe izolacji: 690V. Samoczynne wyłączniki silnikowe PKZM0 przeznaczone są do ochrony odbiorników o prądzie znamionowym do 32 A.

Zakres nastawny[A]: 0,63 - 1. Napięcie znamionowe izolacji: 690V. Samoczynne wyłączniki silnikowe PKZM0 przeznaczone są do ochrony odbiorników o prądzie znamionowym do 32 A.