Odbiorniki do systemu Xcomfort.

Odbiorniki 

Służy do zdalnego pomiaru parametrów elektrycznych w podłączonym urządzeniu – prądu (A), napięcie (V), mocy (kW) i energii (kWh). Mierzone wartości zostają przesłane do Room Managera w celu analizy i wyświetlenia zużycia energii. Odbiornik mierzy w zakresie 3-3680W. Urządzenie zasilane jest z sieci. Programowanie urządzenia możliwe jest tylko w trybie...

Odbiornik ten mierzy w podłączonym obwodzie prąd (A), napięcie (V), moc (kW) i energię (kWh). Może mierzyć obciążenia w zakresie 3-3680W. Mierzone wartości zostają przesłane do Room Managera w celu analizy i wyświetlenia zużycia energii. Urządzenie zasilane jest z sieci. Programowanie urządzeń możliwe jest tylko w trybie COMFORT.

Rozłącza obwód pomiędzy A i A1 - 8A/230VAC. Zdalne załączanie/wyłączanie oświetlenia, ogrzewania, wentylatorów, itd. Aparat zasilany jest z sieci, wbudowany może być w puszkę albo bezpośrednio w obudowę sterowanego urządzenia.

Rozłącza obwód pomiędzy L i LA oraz N i NA - 6A/230VAC. Zdalne załączanie/wyłączanie oświetlenia, ogrzewania, wentylatorów, itd. Aparat zasilany jest z sieci, wbudowany może być w puszkę albo bezpośrednio w obudowę sterowanego urządzenia.

Rozłącza obwód pomiędzy A i A1 - 8A/230VAC. Funkcja przycisku dzwonkowego w trybie BASIC. Zdalne załączanie/wyłączanie oświetlenia, ogrzewania, wentylatorów, itd. Aparat zasilany jest z sieci, wbudowany może być w puszkę albo bezpośrednio w obudowę sterowanego urządzenia.

Służy do zdalnego sterowania roletami (steruje silnikiem elektrycznym 230 V). Aparat jest zasilany z sieci. Wbudowany może być w puszkę albo bezpośrednio w obudowie sterowanego urządzenia. Aparat ma dwa tory prądowe: do góry i do dołu.

Służy do zdalnego ściemniania oświetlenia żarowego lub halogenów (230 V) podłączonych do gniazdka za pomocą sygnału sterującego, wysłanego przez bezprzewodowy nadajnik, np. pilot. Odbiornik może być sterowany z 15 różnych nadajników. Zasilany jest z sieci.

Służy do zdalnego załączania/wyłączania oświetlenia, wentylatorów i innych urządzeń elektrycznych podłączonych do gniazdka za pomocą sygnału sterującego, wysłanego przez bezprzewodowy nadajnik, np. pilot. Odbiornik może być sterowany z 15 różnych nadajników. Zasilany jest z sieci.

Odbiorniki do systemu Xcomfort.