Przekaźniki kontroli poziomu cieczy służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomie zamontowanej sondy zalania.

Przekaźniki poziomu cieczy 

Obniżka!

PZ-828 z fabryczną nastawą czułości. Służy do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomie zamontowanej sondy zalania.

Obniżka!

PZ-828 RC z regulacją czułości. Służy do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomie zamontowanej sondy zalania.

Obniżka!

PZ-829 z fabryczną nastawą czułości. Służy do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomach zamontowanych sond zalania. Pozwalają na utrzymywania stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

Obniżka!

PZ-829 RC z regulacją czułości. Służy do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomach zamontowanych sond zalania. Pozwalają na utrzymywania stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

Obniżka!

TRÓJSTANOWY. Służy do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomach zamontowanych sond zalania.

Przekaźnik zalania PZM10 służy do wykrywania obecności płynów przewodzących (np. woda) na wysokości zamontowanej sondy zalania (SZH03). Układ może być wykorzystany do alarmowania o pojawieniu się wody w miejscach narażonych na zalanie. Stosowany może być również w układach sterowania i kontroli poziomu płynów. Zewnętrzna sonda zalania jest separowana...

Sonda zalania SZH-03 służy do współpracy z przekaźnikiem zalania PZM-10. Ma ona na celu wykrywanie obecności cieczy przewodzącej na poziomie, na którym jest ona zamontowana. Sonda produkowana jest z przewodem o długości 3 m.

Sterownik przepompowni MCK-107 przeznaczony jest do zautomatyzowania procesów technologicznych związanych z kontrolą i podtrzymania zadanego poziomu cieczy w różnego rodzaju zbiornikach poprzez sterowanie silnikiem (silnikami) jednej lub dwóch pomp jednocześnie.

Sterownik przepompowni MCK-108 przeznaczony jest do zautomatyzowania procesów technologicznych związanych z kontrolą i podtrzymania zadanego poziomu cieczy w różnego rodzaju zbiornikach poprzez sterowanie silnikiem (silnikami) jednej lub dwóch pomp jednocześnie.

Przekaźniki kontroli poziomu cieczy służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomie zamontowanej sondy zalania.