Przekaźniki kontroli poziomu cieczy służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomie zamontowanej sondy zalania.

Przekaźniki poziomu cieczy 

PZ-828 z fabryczną nastawą czułości. Służy do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomie zamontowanej sondy zalania.

PZ-828 RC z regulacją czułości. Służy do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomie zamontowanej sondy zalania.

PZ-829 z fabryczną nastawą czułości. Służy do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomach zamontowanych sond zalania. Pozwalają na utrzymywania stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

PZ-829 RC z regulacją czułości. Służy do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomach zamontowanych sond zalania. Pozwalają na utrzymywania stanów minimum i maksimum kontrolowanej cieczy w zakresie wyznaczonym przez użytkownika.

TRÓJSTANOWY. Służy do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomach zamontowanych sond zalania.

Sonda zalania SZH-03 służy do współpracy z przekaźnikiem zalania PZM-10. Ma ona na celu wykrywanie obecności cieczy przewodzącej na poziomie, na którym jest ona zamontowana. Sonda produkowana jest z przewodem o długości 3 m.

Sterownik przepompowni MCK-107 przeznaczony jest do zautomatyzowania procesów technologicznych związanych z kontrolą i podtrzymania zadanego poziomu cieczy w różnego rodzaju zbiornikach poprzez sterowanie silnikiem (silnikami) jednej lub dwóch pomp jednocześnie.

Sterownik przepompowni MCK-108 przeznaczony jest do zautomatyzowania procesów technologicznych związanych z kontrolą i podtrzymania zadanego poziomu cieczy w różnego rodzaju zbiornikach poprzez sterowanie silnikiem (silnikami) jednej lub dwóch pomp jednocześnie.

Przekaźniki kontroli poziomu cieczy służą do wykrywania obecności cieczy przewodzących prąd elektryczny na poziomie zamontowanej sondy zalania.