Mostki prostownicze, saparatory, przetworniki sygnału oraz różne inne elementy automatyki.

Elementy automatyki 

Czujnik asymetrii napięcia CAH01 służy do zabezpieczenia urządzeń zasilanych z sieci trójfazowej (np. silniki) przed uszkodzeniem, w przypadku zaniku napięcia fazowego lub asymetrią napięć fazowych. Wartość progowa napięcia zadziałania jest ustawiona na 185 V i nie może być regulowana przez użytkownika. Układ nie zabezpiecza przed symetrycznym spadkiem...

MOSTEK PROSTOWNICZY [układ GRAETZ'A]. MPG-03 służy do zamiany prądu przemiennego na prąd stały jednokierunkowy.

PA-02-MBT jest panelowym przetwornikiem sygnałów 0÷20 mA/0÷10 V z możliwością ustawienia dwóch niezależnych alarmów, które sterują dwoma przekaźnikami. Wynik skalowany jest według charakterystyki liniowej ustawionej przez użytkownika.

PRZETWORNIK SYGNAŁU -CIĄGŁY-IMPULS-. PSI-02 służy do zamiany ciągłego sygnału sterującego na pojedyncze impulsy sterujące wymagane w układach sterowania automatyki.

SEPARATOR SYGNAŁU STERUJĄCEGO. SEP-01 służy do separacji sygnałów sterujących w układach automatyki z wydzielonymi podgrupami sterowania i sterowaniem centralnym.

Separator wejść SEM-01 służy do rozdziału sygnałów sterujących na dane grupy układów, blokując jednocześnie dostęp tych sygnałów do innych układów. Separator jest wykorzystywany przy budowie systemów sterowania z wykorzystaniem aparatury budynkowej serii eXta. Przy pomocy tego układu możemy uzależniać wpływ sygnałów sterujących doprowadzonych do wejść...

Mostki prostownicze, saparatory, przetworniki sygnału oraz różne inne elementy automatyki.