Ściemniacze oświetlenia służą do załączania i wyłączania oświetlenia z możliwością regulacji natężenia tego oświetlenia.

Ściemniacze 

Wysokiej jakości ściemniacz nakablowy produkcji włoskiej. Bardzo łatwy montaż, bezpośrednio na przewód zasilający. Zastosowanie do różnego rodzaju oświetlania: meblowego, akwarystycznego, w terrarystyce oraz do innych urządzeń nie wymagających uziemienia.

Ściemniacz oświetlenia służy do sterowania poziomem świecenia żarówek. Sterowanie odbywa się przy pomocy przycisku jednobiegunowego. Przyciski te można łączyć ze sobą równolegle umożliwiając sterowanie oświetleniem z kilku miejsc. Układ realizuje sterowanie typu załącz / wyłącz oraz płynnego rozjaśniania / wygaszania oświetlenia. Układ umożliwia...

Ściemniacz oświetlenia służy do sterowania poziomem świecenia wybranych rodzajów źródeł światła, określonych w tabeli Obciążalność. Sterowanie odbywa się przy pomocy pojedyńczych lub podwójnych przycisków zwiernych światło. Przyciski można łączyć ze sobą równolegle, umożliwiając sterowanie oświetleniem z kilku miejsc. Urządzenie realizuje sterowanie typu...

Ściemniacze oświetlenia DIP-01 i DIP-02 służą do sterowania poziomem świecenia żarowych źródeł światła. Sterowanie odbywa się przy pomocy przycisku jednobiegunowego. Przyciski te można łączyć ze sobą równolegle umożliwiając sterowanie oświetleniem z kilku miejsc. Urządzenia realizują sterowanie typu załącz/wyłącz oraz płynnego rozjaśniania/wygaszania...

Ściemniacze oświetlenia DIP-01 i DIP-02 służą do sterowania poziomem świecenia żarowych źródeł światła. Sterowanie odbywa się przy pomocy przycisku jednobiegunowego. Przyciski te można łączyc ze sobą równolegle umożliwiając sterowanie oświetleniem z kilku miejsc. Urządzenia realizują sterowanie typu załącz/wyłącz oraz płynnego rozjaśniania/wygaszania...

Obniżka!

Bez pamięci. 350W. Do puszki podtynkowej Ø60. Służy do załączania i wyłączania oświetlenia żarowego i halogenowego z możliwością regulacji natężenia tego oświetlenia za pomocą dowolnego włącznika chwilowego (dzwonkowego). SCO-801 może współpracować z przyciskami podświetlanymi.

Obniżka!

Z pamięcią. 350W. Do puszki podtynkowej Ø60. Służy do załączania i wyłączania oświetlenia żarowego i halogenowego z możliwością regulacji natężenia tego oświetlenia za pomocą dowolnego włącznika chwilowego (dzwonkowego). SCO-802 może współpracować z przyciskami podświetlanymi.

Obniżka!

Z pamięcą. 36W. Do puszki podtynkowej Ø60. Służy do załączania i wyłączania oświetlenia LED 12V z możliwością regulacji natężenia tego oświetlenia za pomocą dowolnego włącznika chwilowego (dzwonkowego).

Obniżka!

Bez pamięci. 350W. Na szynę 35mm. Służy do załączania i wyłączania oświetlenia żarowego i halogenowego z możliwością regulacji natężenia tego oświetlenia za pomocą dowolnego włącznika chwilowego (dzwonkowego). SCO-811 może współpracować z przyciskami podświetlanymi.

Obniżka!

Z pamięcią. 350W. Na szyne 35mm. Służy do załączania i wyłączania oświetlenia żarowego i halogenowego z możliwością regulacji natężenia tego oświetlenia za pomocą dowolnego włącznika chwilowego (dzwonkowego). SCO-812 może współpracować z przyciskami podświetlanymi.

Obniżka!

Bez pamięci. 1000W. Na szynę 35mm. Służy do załączania i wyłączania oświetlenia żarowego i halogenowego z możliwością regulacji natężenia tego oświetlenia za pomocą dowolnego włącznika chwilowego (dzwonkowego). SCO-813 może współpracować z przyciskami podświetlanymi. SCO można stosować do lamp halogenowych, również zasilanych poprzez zasilacz...

Obniżka!

Z pamięcią. 1000W. Na szyne 35mm. Służy do załączania i wyłączania oświetlenia żarowego i halogenowego z możliwością regulacji natężenia tego oświetlenia za pomocą dowolnego włącznika chwilowego (dzwonkowego). SCO-814 może współpracować z przyciskami podświetlanymi.

Ilość modułów: 5. Moc: 1000 VA. Temperatura pracy: -20 to 70 st.C. Klasa ochronności IP: 20.

Ilość modułów: 5. Moc: 1000 VA. Temperatura pracy: -20 to 70 st.C. Klasa ochronności IP: 20.

Ilość modułów: 2. Moc: 500 VA. Temperatura pracy: -20 to 50 st.C. Klasa ochronności IP: 20.

Ilość modułów: 2. Moc: 500 VA. Temperatura pracy: -20 to 50 st.C. Klasa ochronności IP: 20.

Ilość modułów: 1. Moc: 300 VA. Temperatura pracy: -10 to 45 st.C. Klasa ochronności IP: 20.

Ilość modułów: 1. Moc: 300 VA. Temperatura pracy: -10 to 45 st.C. Klasa ochronności IP: 20.