Aby dostosować się do Twojego stylu życia i osobowości, firma Schneider Electric zaprojektowała serię osprzętu instalacyjnego Unica. Oszczędność energii, bezpieczeństwo, komfort, rozrywka i komunikacja - to wszystko może dać Ci Unica. Bogaty asortyment mechanizmów od tradycyjnych rozwiązań po bardzo nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne oparte o mikroelektronikę zrealizują wyszukane wymogi każdego użytkownika. To również szeroka gama kolorystyczna ramek ozdobnych pozwala sprostać najwyższym oczekiwaniom w zakresie dekoracji wnętrz. Dostępne kolory: biel polarna, piaskowy.

Unica Plus 

na stronę

Czujnik ruchu dopasowany do montowanego osprzętu. Czujnik do montażu podtynkowego. Przykładowe zastosowanie: załączanie oświetlenia schodowego, w pomieszczeniu, partii holu itp.

Dzwonek elektroniczny 230V dopasowany do montowanego osprzętu. Dzwonek posiada 7 wgranych melodii.

Gniazdo pojedyncze do rozprowadzania instalacji nagłośnienia w domach, restauracjach, salach konferencyjnych. Przyłącza samozaciskowe.

Gniazdo podwójne do rozprowadzania instalacji nagłośnienia w domach, restauracjach, salach konferencyjnych. Przyłącza samozaciskowe.

Gniazdo bez uziemienia (bolca). Nie nadaje się do montażu w ramce. Gniazdo wyposażone w przesłony. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi. Dostępne kolory: biel polarna, terra manganowa, błękit indygo, lazur karminowy, błękit lodowy, zieleń oliwkowa, szary alabaster, zieleń pistacjowa, róż piaskowy, ugier pomarańczowy, zieleń brylantowa, umbra...

Gniazdo podwójne z uziemieniem (z bolcem). Nie nadaje się do montażu w ramce. Gniazdo wyposażone w przesłony. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi. Dostępne kolory: biel polarna, terra manganowa, błękit indygo, lazur karminowy, błękit lodowy, zieleń oliwkowa, szary alabaster, zieleń pistacjowa, róż piaskowy, ugier pomarańczowy, zieleń...

Gniazdo bez uziemienia (bolca). Gniazdo wyposażone w przesłony. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi.

Gniazdo pojedyncze z uziemieniem (z bolcem). Gniazdo wyposażone w przesłony. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi.

Gniazdo umieszczane na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia telewizji i radia.

Gniazdo stosowane do instalacji przelotowej (wejście-wyjście), służy do podłączenia telewizji i radia. Stworzenie instalacji antenowej składającej się z kilku gniad przelotowych, umożliwia odbiór telewizji w kilku pomieszczeniach.

Gniazdo umieszczone na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia telewizji, telewizji satelitarnej i radia. Zastosowanie: nieograniczone (instalacje hotelowe, instalacje telewizji kablowej).

Programator czasowy z programowaniem tygodniowym. Przeznaczony dla: 1200W (żarówki i lampy halogenowe), 1000VA (lampy halogenowe 12V poprzez transformator ferromagnetyczny), 28 programowalnych przedzsiałów czasowych.

Przycisk przeznaczony do włączania dzwonka. Po naciśnięciu następuje mechaniczne odbicie przycisku.

Przycisk z podświetleniem przeznaczony do włączania dzwonka. Po naciśnięciu następuje mechaniczne odbicie przycisku.

Przycisk pojedynczy z podświetleniem. Po naciśnięciu następuje mechaniczne odbicie przycisku.

Przycisk przeznaczony do włączania oświetlenia. Po naciśnięciu następuje mechaniczne odbicie przycisku.

Przycisk z podświetleniem przeznaczony do włączania oświetlenia. Po naciśnięciu następuje mechaniczne odbicie przycisku.