Rozgałęźniki 230V, antenowe, telefoniczne, scart itp.

Rozgałęźniki 

na stronę

Przeznaczone do zastosowania w niemal każdym gniazdku elektrycznym na świecie posiada port USB, który umożliwia ładowanie baterii w takich urządzeniach jak: telefon komórkowy, komputer osobisty, odtwarzacz MP3/MP4 itp. Zastosowanie w następujących krajach w zależności jaki jest rodzaj wtyczki: kraje europejskie, Stany Zjednoczone, Chiny, Japonia,...

Uniwersalny, niezastąpiony w podróży adapter (przejściówka), który umożliwia swobodne korzystanie z gniazdek elektrycznych na całym świecie m. in. w Australii, Chinach, Europie, Wielkiej Brytanii, USA, Japonii itd.

PowerCube Original to sieciowy rozgałęźnik służący do zwiększania liczby dostępnych gniazdek elektrycznych. Posiada modułową budowę, dzięki której można maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Gniazda na rozgałęźniku ułożone są w przemyślany sposób pozwalający zapobiec problemowi braku wolnych gniazdek, który często występuje w zwykłych przedłużaczach.

PowerCube Original USB wyposażony jest w cztery gniazdka elektryczne, a dodatkowo posiada podwójny port USB, przez który można ładować urządzenia bez użycia własnego, oryginalnego zasilacza. Natężenie prądu w złączu USB wynosi 2.1 A, odpowiednie dla najnowszych modeli tabletów i smartfonów.

Rozgałęźnik: 1 gniazdo okrągłe + 2 gniazda z płaskie. Napięcie: 250V. Prąd: 16A + 2,5A

Rozgałęźnik: 1 gniazdo płaskie + 2 gniazda z uziemieniem. Napięcie: 250V. Prąd: 16A + 2A.

Rozgałęźnik: 5 gniazd płaskich. Napięcie: 250V. Prąd: 2,5A.

Rozgałęźnik: jedno gniazdo płaskie + dwa gniazda z uziemieniem. Napięcie: 250V. Prąd: 16A + 2A.

Rozgałęźnik: trzy gniazda z uziemieniem. Napięcie: 250V. Prąd: 16A.

Rozgałęźniki 230V, antenowe, telefoniczne, scart itp.