VENA to nowa linia osprzętu firmy KOS, która dzięki wzornictwu, jakości wykonania, kolorystyce oraz technologi dołącza do liderów branży. Seria zaprojektowana z myślą o odbiorcach wymagających nowoczesnego designu przy zachowaniu najwyższej jakości produktu. VENA to oryginalne wzornictwo, prosty i łatwy sposób montażu, maksymalnie płaski kształt. Zalety instalacyjne systemu VENA: zastosowanie szybkozłączki w łącznikach i przyciskach; gniazda do ramki posiadają mocne pazurki rozpierające z gwintem metrycznym; możliwość podświetlenia wybranych łączników i przycisków poprzez element neonowy. Kolory: biały, kremowy, aluminium, patyna, satyna.

Vena 

na stronę

Gniazdo stosowane do instalacji przelotowej (wejście-wyjście), służy do podłączenia telewizji i radia. Stworzenie instalacji antenowej składającej się z kilku gniad przelotowych, umożliwia odbiór telewizji w kilku pomieszczeniach.

Gniazdo hermetyczne (bryzgoszczelne) wyposażone w bolec i z przesłoną torów prądowych. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi.

Gniazdo podwójne do rozprowadzania instalacji nagłośnienia w domach, restauracjach, salach konferencyjnych. Przyłącza samozaciskowe.

Gniazdo pojedyncze do rozprowadzania instalacji nagłośnienia w domach, restauracjach, salach konferencyjnych. Przyłącza samozaciskowe.

Gniazdo podwójne z uziemieniem (z bolcem) do montażu w ramce. Gniazdo wyposażone w przesłony. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi.

Gniazdo bez uziemienia (bolca) do montażu w ramce. Gniazdo wyposażone w przesłony. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi.

Gniazdo bez uziemienia (bolca). Gniazdo wyposażone w przesłony. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi.

Gniazdo pojedyncze z uziemieniem (z bolcem). Gniazdo wyposażone w przesłony. Przesłona stanowi zabezpieczenie przed dziećmi.

Gniazdo umieszczone na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia telewizji, telewizji satelitarnej i radia. Posiada dwa gniazda satelitarne.

Gniazdo umieszczone na końcu instalacji antenowej, służy do podłączenia telewizji, telewizji satelitarnej i radia.

Gniazdo stosowane do instalacji przelotowej (wejście-wyjście), telewizji, telewizji satelitarnej i radia. Stworzenie instalacji antenowej składającej się z kilku gniazd przelotowych, umożliwia odbiór telewizji w kilku pomieszczeniach.

Przycisk przeznaczony do włączania dzwonka. Po naciśnięciu następuje mechaniczne odbicie przycisku.

Przycisk przeznaczony do włączania dzwonka z podświetleniem. Po naciśnięciu następuje mechaniczne odbicie przycisku.

Przycisk przeznaczony do włączania oświetlenia. Po naciśnięciu następuje mechaniczne odbicie przycisku.

Przycisk przeznaczony do włączania oświetlenia z podświetleniem. Po naciśnięciu następuje mechaniczne odbicie przycisku.