Kolorowe wideodomofony przewodowe, bezprzewodowe, jednorodzinne, dwurodzinne, IP Android lub OS oraz inne modele. W ofercie: Zamel, Orno, Eura-Tech.

Wideodomofony 

Montaż natynkowy. Bezsłuchakowy monitor z możliwością głośnomówienia, wyświetlacz 7 cali, LCD o wysokiej rozdzielczości. Wideo kamera wyposażona w obiektyw CCD oraz diody świecące białym światłem. Płynna regulacja parametrów monitora (regulacja głośności dzwonka i rozmowy oraz jasności i kontrastu barw), sygnał dzwonka generowany elektronicznie (14...

Montaż podtynkowy. Bezsłuchakowy monitor z możliwością głośnomówienia, wyświetlacz 7 cali, LCD o wysokiej rozdzielczości. Wideo kamera wyposażona w obiektyw CCD oraz diody świecące białym światłem. Płynna regulacja parametrów monitora (regulacja głośności dzwonka i rozmowy oraz jasności i kontrastu barw), sygnał dzwonka generowany elektronicznie (14...

ARCUS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych. Ultra płaski, bezsłuchawkowy, głośnomówiący z kolorowym wyświetlaczem TFT-LCD o przekątnej ekranu 7 cali. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis obrazów z kamery zewnętrznej.

ARCUS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych. Ultra płaski, bezsłuchawkowy, głośnomówiący z kolorowym wyświetlaczem TFT-LCD o przekątnej ekranu 7 cali. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis obrazów z kamery zewnętrznej.

CHARON BAX to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu.

Wyprzedaż!

VDP-21A5 to jednorodzinny wideodomofon kolorowy, oparty na 2-żyłowym systemie EURA-2EASY. Monitor wideodomofonu wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7 cali. Moduł zewnętrzny wideodomofonu stanowi jednorodzinny wideobramofon, z jednym przyciskiem wywołania. Kaseta zewnętrzna wyposażona jest w wysokiej jakości kamerę kolorową z...

Wyprzedaż!

Wideodomofon IP IVP-01C7 umożliwia zdalny podgląd osoby dzwoniącej do drzwi posesji, rejestrację obrazu i zwalnianie rygla z pozycji smartfona lub tabletu bez względu na miejsce, w którym użytkownik się znajduje. 

Wyprzedaż!

Wideodomofon IP IVP-02C7 umożliwia zdalny podgląd osoby dzwoniącej do drzwi posesji, rejestrację obrazu i zwalnianie rygla z pozycji smartfona lub tabletu bez względu na miejsce, w którym użytkownik się znajduje.

Obniżka!

Zestaw wideodomofonowy VDP-22A3 Pluton G posiada kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7 cali, wysoką jakość kolorowej kamery z przetwornikiem obrazu CCD, bezsłuchawkowy (głośnomówiący) moduł wewnętrzny, 16 melodii gongu do wyboru- bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym służącym do otwierania drzwi po wywołaniu z zewnątrz lub po wywołaniu...

Wersja natynkowa. Bezsłuchawkowy monitor z możliwością głośnomówienia, wyświetlacz 7 cali, LCD o wysokiej rozdzielczości. Płynna regulacja parametrów monitora (jasności i koloru oraz głośności rozmowy i dzwonka), możliwość zmiany dźwięku dzwonka (9 dostępnych fabrycznie). Dotykowy panel przycisków monitora. Wideo kamera wyposażona w obiektyw CCD....

EXEDRA to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu z wyświetlaczem TFT-LCD o przekątnej ekranu 7 cali. Produkt objęty programem 36-miesięcznej gwarancji.

REX MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny do samodzielnego montażu z wyświetlaczem TFT-LCD o przekątnej ekranu 7 cali. Produkt objęty programem 36-miesięcznej gwarancji.

Wersja natynkowa. Otwieranie rygla za pomocą pastylki zbliżeniowej. Bezsłuchakowy monitor z możliwością głośnomówienia, wyświetlacz 7 cali, LCD o wysokiej rozdzielczości. Dotykowy panel przycisków monitora. Dodatkowe sterowanie bramą. Wideo kamera wyposażona w obiektyw CCD oraz diody świecące białym światłem.

Wersja podtynkowa. Otwieranie rygla za pomocą pastylki zbliżeniowej. Bezsłuchawkowy monitor z możliwością głośnomówienia, wyświetlacz 7 cali, LCD o wysokiej rozdzielczości. Dotykowy panel przycisków monitora. Dodatkowe sterowanie bramą. Wideo kamera wyposażona w obiektyw CCD oraz diody świecące białym światłem.

SOLDA MEMO to  kolorowy zestaw wideodomofonowy działający w bezprzewodowej technologii cyfrowej, przeznaczony do domów jednorodzinnych.

TEXTUS MEMO to nowoczesny i oryginalny kolorowy zestaw wideodomofonowy przeznaczony do domów jednorodzinnych do samodzielnego montażu, oparty na 2 żyłowym systemie połączeń między modułami w każdym punkcie instalacji. Wyposażony jest wewnętrzną pamięć umożliwiającą zapis obrazów z kamery zewnętrznej. Produkt objęty Programem 36-miesięcznej gwarancji.

Wersja natynkowa lub podtynkowa. Zestaw z systemem monitoringu. Dotykowy panel przycisków monitora. Wandaloodporna kamera. Bezsłuchakowy monitor z możliwością głośnomówienia, wyświetlacz 7 cali, LCD o wysokiej rozdzielczości.