Zamki szyfrowe o urządzenia elektryczny które umożliwiają otwarcie elektro zaczepu bez użycia klucza. Drzwi otwiera się za pomocą karty magnetycznej, pastylki zbliżeniowej, kodu lub np odcisku palca.

Zamki szyfrowe 

Daszek ochronny umożliwia natynkowy montaż zamka szyfrowego OR-ZS-802. Umożliwia dyskretne wprowadzenie kodu PIN. Chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wymiary: 104 x 150 x 90 mm.

Zamek szyfrowy AC-13A1 jest następcą zamka AC-03A1 i jest urzadzeniem przeznaczonym do wykorzystania w systemach bezpieczeństwa. Może pracować samodzielnie, a także jako część bardziej rozbudowanego systemu. Kontrola dostępu może być realizowana za pomocą karty zbliżeniowej, kodu cyfrowego PIN lub karty i kodu jednocześnie.

Funkcje: 1 wyjście przekaźnikowe, czytnik kart i breloków zbliżeniowych 125kHz, obsługa za pomocą kodów PIN i karty zbliżeniowej, 1000 PIN-ów użytkownika i kart lub breloków, PIN użytkownika może składać się z 4 do 8 cyfr, kod PIN zabezpieczony 10 000 możliwych kombinacji, nie ulotna pamięć EPROM zachowuje zapisane dane w pamięci przy zaniku napięcia,...

Funkcje: 2 wyjścia przekaźnikowe, które mogą sterować dwoma oddzielnymi wejściami, czytnik kart i breloków zbliżeniowych (2 karty w zestawie), obsługa za pomocą kodów PIN i karty zbliżeniowej, 1000 PIN-ów użytkownika i/lub kart, numer identyfikacyjny (ID) użytkownika, nie ulotna pamięć EPROM zachowuje zapisane dane w pamięci, obudowa w wersji natynkowej...

Funkcje: 2 wyjścia przekaźnikowe, które mogą sterować dwoma oddzielnymi wejściami, czytnik kart i breloków zbliżeniowych 125kHz, obsługa za pomocą kodów PIN i karty zbliżeniowej, obsługa do 1200 użytkowników, numer identyfikacyjny (ID) użytkownika, PIN użytkownika może składać się z 4 do 8 cyfr, kod PIN zabezpieczony 100 milionami możliwych kombinacji,...

Zamek szyfrowy OR-ZS-806 jest urządzeniem, które łączy w sobie funkcje cyfrowej klawiatury kontroli dostępu oraz czytnika kart zbliżeniowych. Może pracować samodzielnie, a także jako część bardziej rozbudowanego systemu.

Zamki szyfrowe o urządzenia elektryczny które umożliwiają otwarcie elektro zaczepu bez użycia klucza. Drzwi otwiera się za pomocą karty magnetycznej, pastylki zbliżeniowej, kodu lub np odcisku palca.