xComfort to bezprzewodowy system sterowania oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i innymi urządzeniami elektrycznymi. Świetnie się nadaje zarówno do nowych mieszkań, jak też wykończonych i zamieszkałych, ponieważ montaż systemu nie wymaga modyfikacji instalacji elektrycznej, co sprawia, że budowa lub rozbudowa systemu nie wiąże się z koniecznością kolejnych remontów i dodatkowymi kablami. Komunikacja pomiędzy elementami odbywa się drogą radiową, eliminując potrzebę montowania specjalnego przewodu magistralnego, w przeciwieństwie do innych rozwiązań inteligentnych instalacji. Elementy systemu charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Szeroka paleta barw jest gwarancją dopasowania kolorystyki do każdego wnętrza.

Xcomfort 

na stronę

Zdalne sterowanie sygnałem analogowym, np. oprawami z lampami jarzeniowymi wyposażonymi w stateteczniki elektroniczne sterowane sygnałem 0-10VDC. Aparat zasilany jest z sieci.

Zdalne sterowanie sygnałem analogowym, np. oprawami z lampami jarzeniowymi wyposażonymi w stateteczniki elektroniczne sterowane sygnałem 1-10VDC. Aparat zasilany jest z sieci.

Wykrywa ruch wewnątrz pomieszczenia i wysyła drogą radiową sygnał sterujący do innych odbiorników. Urządzenie ma dwa kanały A i B. Kanał A może być uruchamiany z opóźnieniem. Urządzenie jest zasilane z dwóch baterii (AAA) lub z sieci.

Steruje ogrzewaniem w zależności od zmierzonej temperatury. Aparat zasilany jest przez dwie baterie AAA (małe paluszki). Zakres temperatur 0 - 40°C (z trybem ekonomicznym).

Steruje ogrzewaniem w zależności od zmierzonej temperatury. Aparat zasilany jest przez dwie baterie AAA (małe paluszki). Zakres temperatur 0 - 40°C (z trybem ekonomicznym i czujnikiem wilgotności). Urządzenie w trybie COMFORT może przesyłać informacje sterujące lub wartość temperatury / wilgotności w pomieszczeniu gdzie jest zamontowane.

Przebywanie zbyt blisko w trakcie działania sygnały dźwiękowego może powodować uszkodzenie słuchu. Żeby zmienić zasilanie czujnika na 230V, należy użyć adaptera 110770.